Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél, ha otthagy a párod a buliban egyedül mert rájött az 5perc?

Figyelt kérdés
2021. aug. 7. 23:57
 1/8 anonim ***** válasza:
58%
Utána mennék. Ha nem lehetne vele beszélni, elengedném. Aztán megdumálnánk a dolgot másnap, hogy ez most mi volt...
2021. aug. 7. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%
Küldenék utána WC papírt.
2021. aug. 8. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
:-) szomorú
2021. aug. 8. 00:01
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
Mit jelent az 5 perc? Ha hülye, akkor simán kirúgnám.
2021. aug. 8. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igazán nem értem, tökjól elvoltunk. Hazajottem de már nem mehetek vissza így
2021. aug. 8. 00:02
 6/8 A kérdező kommentje:
Hogy menjek arrébb mert ott táncoljunk, és nem akartam mert dögmrleg van és mutattam neki h itt van hely erre láttam h elmegy. Aztán utánamentem h mivan, erre kiakadt h nem csinálom amit mond és beült kocsiba de aztán addig addig h ozthagxott és hazajottem
2021. aug. 8. 00:03
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez tini párkapcsolat. Nem csinálod úgy, mert van önálló akaratod, gondolom nem a többi pasival dörgölted össze az ágyékod. Döntse el, hogy hisztis gyerek akar lenni, vagy felnőtt, és nincs sok ideje rá..
2021. aug. 8. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Néz én 30évesen bízok a páromban. Neki voltak ezek a fél évente rendezett csajos esték. Kedves barátnői vannak,de én nem szeretek szórakozóhelyen szenvedni. Ilyenkor elmegyek a haverokkal inni. Mindkettőnknek megvan a maga privát élete. Nem tudom miket csinálnak,de mindig kicsit becsípve jön haza és irgalmatlan kívánós, szóval így nekünk tökéletes. Felnőtt nő, nem kell megmondja senki,hogy mit csináljon, igazán karakán csaj..

Hogyha elmennék (ellenőrizni?),akkor már nagy baj van a kapcsolatunkal. Számomra a bizalom a legfontosabb.


A párod gyerekesen viselkedik. Manipulálni próbál,ha neki 💩 neked is legyen az. Ezt nem érdemled meg! Tanuld meg kiszűrni az ilyen manipulatív embereket, rengeteg könyv foglalkozik ezzel a dologgal.

2021. aug. 8. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!