Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm gyereket szeretne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm gyereket szeretne mit csináljak ebbe a helyzetbe?

Figyelt kérdés
3 hónapja vagyunk együtt a héten sírva jött haza a nőgyógyásztól akik azt mondta neki hogy 1 éven belül teherbe kell esnie mert az után valószínűleg nem lehet soha gyereke olyan problémája van. Én még nem szeretnék de ha ilyen helyzetben ha együtt maradunk akkor hosszabb távon lehet hogy megbánom. Tanácstalan vagyok hogy mit kellene most csinálnom
2021. aug. 8. 13:25
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
94%

Egyedül is vállalja, felneveli nélküled? Mert egy ilyen friss kapcsolatban kényszerből gyereket vállalni nagyon gáz.

Másrészt erősen kamu szaga van. Milyen diagnózist írt a doki a papírra?

2021. aug. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
94%
Nincs olyan betegség amiben 1 éven belül szülni kellene. Nőgyógyászként mondom!
2021. aug. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
93%
Ma már írtál ki egy kérdést. Szerintem szakítanod kéne.
2021. aug. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
89%
Gyereket Xd
2021. aug. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
92%
Hazudik :D be ne dőlj neki!!!!
2021. aug. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
94%
Ilyet orvos nem mond...
2021. aug. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Akkor hazudik szerintetek?? olyan hihetően előadta magát már megsajnáltam
2021. aug. 8. 14:54
 8/22 anonim ***** válasza:
25%
Durva endometriózisa van? Az okozhat meddőséget.
2021. aug. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
90%
Mi a baja? Kèrdezd meg a konkrèt diagnózist, kèrdezd el a leletèt, ès nèzz te is utána.
2021. aug. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Hát az igazság hogy egyszer már elvetélt előző házasságában az után maradt vissza valami azért is ment orvoshoz hogy megnézze mi a helyzet nagyon én nem ástam magam bele a leletekbe hogy mi is a pontos baja, fogalmam nincs hogy van e ilyen vagy nincs lehet felkeresem a nőgyógyászát mondja meg a tuttit az csak nem hazudik
2021. aug. 8. 15:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!