Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ennek mi értelme hogy most a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennek mi értelme hogy most a hugáékra hivatkozik folyton?

Figyelt kérdés

Mi kissé eltávolodtunk egymástól. Hugának most lesz a lagzija, ők is 7éve vannak együtt.

Barátnőm fanatikusként várja, többet agyal mint akinek az esküvője lesz.

Most bármi van mindig azzal jön hogy náluk ( hugáéknál)ez nincs így, ezt meg azt nem csinálják stb..


2021. aug. 9. 12:22
 1/8 anonim ***** válasza:
22%
Költözzön a húgáékhoz.
2021. aug. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem ezzel utalgatna neked arra, hogy várja, hogy eljegyezd es, hogy eskuvotok legyen.
2021. aug. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
97%
Vágyik egy olyan kapcsolatra, mint az övék, nem beszélve a gyűrűről, házasságról.
2021. aug. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
96%
semmi ertelme mashoz, mas kapcsolatahoz hasonlitgatni valamit, de ugy erzem ez csak egy tunet es a ti kapcsolatotokban valami nagyon nem jo. o meg idealizalja a hugaekat es igy probalja tudtodra adni, hogy nalatok nem mukodnek jol a dolgok.
2021. aug. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Ezt tudom h nem mennek jól a dolgok.

De én hiába mondom hogy engem mi zavar..évek óta, ő iranyomba nem mond semmit.

2021. aug. 9. 14:14
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha évek ota szar a kapcsolat, miért vagy még vele?
2021. aug. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Abban a hitben van, hogy pont ideje már, hogy megkérd, és ha ti is 7 éve vagytok együtt, és a húgáék is, akkor eljött az ideje az eljegyzésnek. Azt várja, hogy minden pillanatban előhúzhatod "A" Gyűrűt.
2021. aug. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
miért nem kérted még meg a kezét?
2021. aug. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!