Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratom anyja nem kepes leszallni a nyakarol, normalis ez?

Figyelt kérdés
A baratom anyja nem kepes semmire sem az o kisfia nelkul, es nem hiszem hogy ez normalis, es tolearalni is eleg nehez mar. Multkor peldaul naluk voltam, momdtam hogy utazok el es a reakcioja az volt hogy "dejo, annyi ideig is lesz legalabb ujra kisfiam!", masik eset az volt hogy elkezdett veszekedni velem es a parommal hogy vigye el ot szinhazba, persze nem vitte es elottem kezdett el hisztizni hogy marpedig vigye ot el, mert o ezt elvarja. Masik eset volt amikor a baratom bejelentette hogy atmegyunk hozzam es elottem kezdett el csunyan beszelni rolam hogy neki a kisfiara otthon van szukseghogy neki segitsen nem pedig arra hogy a baratnojevel legyen, meg hogy erti o hogy szerelem de ez mar tulzas es hogy az anyukam meg kene tanitson arra hogy a sajat dolgommal torodjek ne pedig mas fiaval. A parom 21 eves en 19
2021. aug. 11. 13:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
39%
Te is tudod, hogy nem normális, csak panaszkodni jöttél. Milyen választ szeretnél?
2021. aug. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Hogy valaki elmondja normalis ez vagy sem. Mert ha hiszed ha nem nem tudom eldonteni magamtol
2021. aug. 11. 13:25
 3/18 A kérdező kommentje:
Es remeltem hogy valaki talan tud tanacsot adni hogy hogy lehetne ezt megis elviselni vagy megoldani. Vagy elmondja a velemenyet. Igazabol ennyit akartam
2021. aug. 11. 13:26
 4/18 anonim ***** válasza:
46%
De miért kell elmondani, hiszen tudod, hogy nem, nem normális. A srácnak kellene végre felnőnie. Itt nem is anyuka a legnagyobb hibás, hanem az, aki hagyja, hogy ezt megtegyék vele. Ha igazi férfival szeretnél járni, nem egy anyámasszony katonája fiúcskával, akkor jobb, ha most dobbantasz.
2021. aug. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
97%

Kicsit se normális.

Az anyja nem tudja elfogadni, hogy a fia felnőtt. Két út van, a srác anyuci pici fia és örökre ez lesz, az anyja lesz neki mindig az első.

Vagy kiáll magáért és a párjáért, elmondja az anyjának a véleményét, költöztök, mininális időt tölt vele.

Az anyja meg vagy előbb utóbb rájön, vagy nem. Ha nem, azzal veszíti el a fiát. (Ha nem hódol be neki persze..)

2021. aug. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Az van hogy a fia nem latja ezt...o cdak azt latja hogy felti ot az anyja es torodik vele...
2021. aug. 11. 13:30
 7/18 anonim ***** válasza:
7%
normalis
2021. aug. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
97%

Anyuka bele van szerelmesedve a fiába.

Kritikus kérdés, hogy a barátod hogyan reagál erre. Ha kiáll a saját függetlensége mellett, akkor jó. Ez esetben nagyon ritkán fogtok az anyukájával találkozni (ha már kettesben, önállóan éltek). Ha viszont anyukája akár érzelmi zsarolással, akár mással sikeresen manipulálja, akkor veszett fejsze ez a kapcsolat.

2021. aug. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
95%

Ebből jól nem fogsz kijönni.

Előbb-utóbb a barátodat választás elé fogja állítani az élet, vagy inkább az anyja....és a legritkább esetben "nyer" a barátnő, egy anyával szemben.

Látom, fiatal felnőttek vagytok.

Nem tudom mióta vagytok együtt?

Mennyire komoly ez a kapcsolat?

Milyen anyagi helyzetben vagytok?

Mik a közös tervek,vannak!?


Hiába vagytok meg jól a sráccal, anyós tönkre fogja tenni a kapcsolatot.

Már most is azt teszi,nem is annyira titkolva....amikor téged cinkel anyóspajtás, a barátod mit csinál?

Megvéd, beszól,hogy ezt nem kéne,vagy valami?

Ez fontos, ha egyáltalán nem száll szembe az anyjával,ez egy halott kapcsolat.

2021. aug. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
25%
Mondjuk meg kellenne hallgatni a masik felet is, mert lehet akkor teljesen mas sztori bontakozna ki
2021. aug. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!