Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratom anyja nem kepes leszallni a nyakarol, normalis ez?

Figyelt kérdés
A baratom anyja nem kepes semmire sem az o kisfia nelkul, es nem hiszem hogy ez normalis, es tolearalni is eleg nehez mar. Multkor peldaul naluk voltam, momdtam hogy utazok el es a reakcioja az volt hogy "dejo, annyi ideig is lesz legalabb ujra kisfiam!", masik eset az volt hogy elkezdett veszekedni velem es a parommal hogy vigye el ot szinhazba, persze nem vitte es elottem kezdett el hisztizni hogy marpedig vigye ot el, mert o ezt elvarja. Masik eset volt amikor a baratom bejelentette hogy atmegyunk hozzam es elottem kezdett el csunyan beszelni rolam hogy neki a kisfiara otthon van szukseghogy neki segitsen nem pedig arra hogy a baratnojevel legyen, meg hogy erti o hogy szerelem de ez mar tulzas es hogy az anyukam meg kene tanitson arra hogy a sajat dolgommal torodjek ne pedig mas fiaval. A parom 21 eves en 19
2021. aug. 11. 13:10
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Mar 2 es fel eve, hat szeretjuk egymast, sokszor beszelunk a kozos jovonkrol egyutt tervezzuk az eletunket
2021. aug. 11. 13:36
 12/18 anonim ***** válasza:
95%

2.5 éve, komolynak tűnik.

Akkor lassan ideje lepattintani a barátodat anyukaról.

Anyagi lehetőségeitek milyenek?

Külön tudnátok költözni?


Meg kell értetni a barátoddal, hogy ez az élet rendje,ez nem cserbenhagyás, felnőtt, ideje a saját életével foglalkoznia, emellett persze az anyjával foglalkozhat, segítheti, támogathatja, ez a normális.

Üljetek le, beszélgessetek, és ervelj.

Ne legyél rámenős!

Ha magától nem jön rá, megette a fene az egészet.

2021. aug. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
95%
Meg kell varnod, amig felno a baratod olyan szintre, hogy ertekelni tudja az anyja nelkuli eletet.
2021. aug. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
97%
Volt egy olyan barátom akinek még 45 évesen is anyuci vágta a körmét! Ilyen esetben anyuka majomszeretete rontja el az önállósodást! Bármi gond volt anyuka oldotta meg.. minden nap hazament és nem volt egy cseppnyi önállóság sem benne, mert nem erre nevelte! Tehát max átveszed az irányító szerepét...
2021. aug. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Csak az a abj h mar nem tudok turelmes lenni...egyszeruen elfogyott midnen joindulat es turelem belolem...elnem a kapcsoaltomat es boldog szeretnek lenni de nem tudok ha harman vagyunk benne...
2021. aug. 11. 14:34
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

15-re:

És ha mindezt így elmondod a párodnak (mert gondolom mondtad már), mit reagál rá?

Fölmerült-e, hogy kettesben külön költözzetek? Ha anyagiak miatt még nem lehet, iskoláitok elvégzése után tervezitek ezt?

2021. aug. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Azt mondja hogy beszel az anyjaval...de nem volt erdemenye
2021. aug. 11. 15:12
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Párom anyukája is hasonló volt, bár ő nem tett ennyire durva megjegyzéseket, viszont velünk akart jönni nyaralni is. Náluk egy nagy fordulópont segített amikor is kiderült, hogy az anyja régóta hazudozik neki és be is csapta. Persze megpróbálta rám fogni. Na onnantól párom is máshogy állt hozzá.


Szerintem anyuka ilyen marad amíg valaki jó alaposan el nem beszélget vele. Esetleg meg lehet nézni, hogy a nagyszülők is az anyukája nyakára jártak-e. Vagy megpróbálhattok hárman leülni és elmondani neki, hogy nem a fia anyja szeretnél lenni hanem a barátnője, ráadásul szereted és ha jót akar a fiának, ezt elfogadja. Tényleg fel kellene fognia, hogy a baromira nem a szeretet jele ha elszakítja a fiától azt aki szereti.


Van két öcsém, és hasonló beszélgetésem volt anyámmal amikor meg akarta szabni hogy öcsém mikor találkozzon a barátnőjével. Közöltem anyámmal, hogy ez addig fog így menni, amíg öcsém el nem költözik. Micsoda véletlen ezután engedékenyebb lett.

2021. aug. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!