Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én vagyok a hibás mindenért?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok a hibás mindenért?

Figyelt kérdés

Egyszerűen látom hogy már nem érdeklem a barátomat, és ez nagyon bánt. Mióta egy dologban nem értettem vele egyet, azóta másnak érzem a viselkedését. Eleinte nagyon kedves volt hozzám, minden kívánságomat leste, azóta ez már sehol nincs. Volt olyan már megkérdeztem, szeretné ha szakítanánk, azt mondta nem. Egy héten kétszer találkozunk. Mikor úgy esik neki hogy délelőtt kell dolgoznia, akkor se jönne el hozzám 1-2 délután. Sokszor mikor kérdezem tőle a találkozót, akkor azt mondja mindig majd megbeszéljük.

Ha nem mondom neki, hogy mikor beszélünk telefonon, akkor eszébe sincs felhívni. Ha én hívom akkor nem veszi fel a telefont, jaj mert ő nem akar a szülei előtt telefonálni, meg hasonló kifogások.

Voltunk nem rég kirándulni, de ott is állandóan azt fújta, hogy na menjünk már, teljesen elvette a kedvem is. Egy adag gyros tál 2000 forintba került ott, azt mondta majd veszünk máshol. Mikor mondtam hogy én meghívom őt, akkor azt mondta, hogy ne költsem arra a pénzem. Így ráadásul még éhes is voltam. Mondtam neki vigyen el egy fagyizóba, ahol vehetek egy fagyit, mert megkívántam, azt mondta nem, mert én se teljesítem az ő kívánságait. Azt mondta neki nem kell, de magamnak kifizettem volna, tehát nem tőle vártam, hogy fizessen.

Mikor nálunk van is, úgy érzem, a szexen kívül semmi nem érdekli. Szexelünk utána rá nem sokkal megy haza mert fáradt. De ha itt alszik nálunk is, mindig fáradt egy filmet sem lehet vele megnézni. De mikor haveroznia kell, meg iszogatnak egy párat, ahhoz ő sem fáradt.


2021. aug. 14. 12:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
25%
Ez sajnos a magyar valóság - a pénz hiánya a problémák forrása. És amíg adó-sarc formájában majdnem felét elveszik tőlünk, addig ez nem is fog változni, sajnos.
2021. aug. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
49%

Aladdinnè és a csodalàmpa 😆


Ha megdörzsöld akkor törtènik bàrmi is 😁


Saját igényeid nézed egyàltalàn?

Vagy még tudod vele beszélni mint a felnőttek, vagy tovább maradsz egy boldogtalan "kapcsolatban"

2021. aug. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
92%

#1


Igen , a kérdező vàgyait nem elègiti ki a magyar kormàny, a faszija is pont ezért jár el inni haverokkal szex utàn😆😆

2021. aug. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Milyen szexuális segédeszköznek lenni?


Nem hiszem, hogy ez az ember szeret téged,nem úgy tűnik.

Időnként immel-ámmal belemegy vmi közös programba, hogy mégse dobd ki,de nem törődik veled.

Úgy elvan mint a befőtt.

2021. aug. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Azt mondta egy év járás után, itt lenne az ideje egy gyereknek, de még albérletbe se hajlandó velem menni.
2021. aug. 14. 12:18
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves a barátod?

Mert agyilag kb 8, vagy hülyének néz, vagy mindkettő... komolytalan egy ember.

Gondold át,te mit vársz el egy kapcsolattól! ( persze reálisan)

Utána dönts, kell neked ez az ember?

2021. aug. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Csak dgni használ. Amúgy nem érdekled. Mi olyan bonyolult ezen?
2021. aug. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Egyszer említettem neki egy külföldi nyaralást, arra is azt mondta miért, az úton akár baleset is érhet minket, és külföldön minden másképp van. De még belföldön sem érdekeli semmi. Sőt még itt helyben sincs igénye egy kis sétára, fagyizásra stb. Ha megyünk valahova nem fogja meg a kezem, csak mellettem jön.
2021. aug. 14. 12:39
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem férfi, hanem egy darab xar. És te is az vagy, ha tovább jársz vele.
2021. aug. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Te ilyen embernek gyereket szülnél? Szabadulj meg tőle.
2021. aug. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!