Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez még megjavítható?

Figyelt kérdés
Nagyon sok problémánk volt. 6 éve voltunk együtt. Egyáltalán nem foglalkoztunk egymással, és én megcsaltam. Elmondtam neki, elkoltozott. Tudom erre nincsen mentség, de nagyon megbantam. Fogalmam sincs miért mondtam el, de most jöttem rá, hogy valójában mennyire szeretem és mennyire hiányzik. Nagyon rossz döntést követtem el nagyon rosszkor. De most 6 év munkajat a kukába dobják. Nekem is kellett volna erre gondoljak, botlasom volt de már nem tudok mit csinálni. Egyszerűen a családja tiltott mindenhonnan, töröltek,es ellenem akarják hangolni. Nagyon fáj az egész. Itt maradtam egyedül. Tényleg bánom, és ha lehetne visszacsinalnam...
2021. aug. 16. 22:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez bukta, tanulj belőle és lépj tovább.
2021. aug. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De nagyon nehéz. És komolyan mondom, hogy egy egész életre tanulság volt. Igen hibáztam, de hiaba is szeretném nem tudom visszacsinalni, teljesen kivagyok...
2021. aug. 16. 23:02
 3/10 A kérdező kommentje:
Itt vagyok az emlékekkel teli szobába és nagyon nehez. Tényleg nagyon megbantam...
2021. aug. 16. 23:03
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezt az emberek döntő többsége nem tudná megbocsátani. Ha esetleg meg is bocsátana neked, ott lenne örökké a gondolat, hogy megcsaltad. Így elég nehéz az intimitást, bizalmat stb. fenntartani.


Tényleg azzal jársz a legjobban, ha továbblépsz.

2021. aug. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%
Akkor lettél volna férfi amikor döntésed volt hogy megcsaljad-e. Most meg itt sírsz mint egy kisfiú.
2021. aug. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha őszintén megbántad és nem fogsz többet ilyet tenni, akkor javítható, sok munka, de ha szereted, küzdj érte. Veszíteni azzal hogy, megpróbálod, nem fogsz. Ha nem tud megbocsátani, akkor tanulj a hibádból és lépj tovább.
2021. aug. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
87%
Sajnos nem hiába ex az ex, akkor valami nem működik és felesleges visszakuncsorogni. Azt meg amit tettél ne csodálkozz, kellett neked kanosnak lenni, sajna megérdemled a sorsodat. Én ha lenne párom és megcsalna, instant szakítás és sosem jöhetne vissza. Ha van tartása ő is ezt teszi
2021. aug. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Leírtad, hogy nagyon sok problémátok volt, és nem törődtetek egymással, ez nem mentség arra amit tettél, viszont a kapcsolatotokkal ezek szerint nagyon nem volt minden rendben. Szerintem csak sajnálod magad, és egyedül vagy, lehet, hogyha kibékülnétek pár hónapra minden rendeződne, aztán újra kezdődnének a problémák. Inkább ezen gondolkodj el.
2021. aug. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Te szerencsétlen 5#. Ne próbáld férfinek beállítani mikor a kérdező nő!!!
2021. aug. 17. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
80%
Magadat sajnálod és gyötör a lelkiismeret. Meg kell értened hogy nem működött és kész! Persze ez nem indokolja a botlásod. Az ilyet nem szabad és nem is lehet újrakezdeni!
2021. aug. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!