Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom anyja szabotálná a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom anyja szabotálná a kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés
Azt mondja nem akarja, hogy a fia velem egy albérletbe menjen, mert akkor nem marad pénzünk. De ha meg nem költözünk össze, akkor gyűjtsük a pénzt a közös házra. De azt szeretné ha ott abban a faluban maradnánk, ahol ők élnek. De én meg közös házra nem szeretnék beleadni, míg nem tudom milyen a barátommal az együtt élés. A barátom pedig egyet is ért vele, nem akar velem egy albérletbe menni. De én meg úgy érzem, így nincs értelme a kapcsolatunknak.
2021. aug. 17. 10:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
65%
Nektek kell eldönteni. Az, hogy az anyja mit mond meg akar egy dolog, az nagyobb baj, hogy a barátod sem akarja azt, amit te.
2021. aug. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Hagyd ott.
2021. aug. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
15%
Itt nem a barátod anyukálja szabotálja a kapcsolatot. Ti ketten a barátoddal nem tudtok megegyezni. Abban mondjuk igaza van a barátodnak, hogy bérleti díj fizetése mellett nagyon nehéz még önerőre is félre tenni. Ha saját ingatlanban gondolkodtok, akkor szépen marad mindenki a fenekén otthon. Ahhoz, hogy közös megtakarításotok legyen, nem kell együtt élni. Nyittok egy bankszámlát, arra minden hónapban mindketten átutaltok X összeget. Azt megértem, hogy előbb kipróbálnád az együttélést, mielőtt közös ingatlannal kötitek össze az életeteket. De ha nem bízol kettőtökben, akkor úgysincs értelme az egèsznek.
2021. aug. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
40%

Az en exbarátom is inkabb az anyjanal maradt (en nem akartam náluk lakni ilyen oest melletti "putriban"tyúkok közt es a szemét anyjával), de az ex inkabb anyunak ad le penzt minthigy egy novel éljen alberletben meg gyujtson közös házra. Az anyja háza az álma a sajatjanak erzi.azt ujitgatja.


Olyan mintha az anyja lenne a felesege vagyoni kozosseg egyutt élés a párjait inkabb kidobja miatta.



Es 30 éves. Betegek.

2021. aug. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Igen, engem az zavar, hogy a barátom sem akarja azt amit én. De én meg várjak rá éveket, mire összetudunk költözni? Úgy látom az anyja teljesen befolyásolni tudja őt. Neki is városon van a munkája, és én is keresnék azon a helyen munkát, de a barátomnak így se lenne jó. Csak én meg vágyok arra hogy az ő szülei is beleszóljanak az életünkbe, elegem volt már a saját családomból is.
2021. aug. 17. 10:55
 6/13 anonim ***** válasza:

Az ilyen anyák nem engedik a fiukat felnoni azok meg teljesen azt hiszik az anya a nőjük meg az isten.

Ez latszik majd akkor amikor 30 40 évesen is az anyával elnek.


Ezek mind mentalisan ferdultek.

2021. aug. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Kifelejtettem már most az anyjáéknak adja haza a pénzt, és még a közelükben szeretne élni, pedig mikor ott vagyok náluk, még a barátomra is rászólt, miért nyomja fel a villanyt napközben. Én nem vágyok arra, hogy mindennap átjárjon hozzánk, és beszóljon a dolgainkba.
2021. aug. 17. 11:01
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ez csúnyán fog hangzani, de én szakítanék. Ennek így semmi értelme. Nincs az az isten, hogy közösen vegyek valakivel ingatlant házasság nélkül, és egészen biztos, hogy nem mennék hozzá senkihez úgy, hogy nem éltünk együtt. Pedig jó emberismerőnek tartom magam, de semmi nem pótolja az együttélés próbatételeit. Az exem húga járt úgy szerencsétlen, hogy vettek egy házat lakástakarékból a párjával, akivel nem éltek együtt, aztán rá 1-2 évre szétmentek, mert kiderült, hogy no, ez mégsem működik... aztán szerencséjük volt, hogy mindkét család pénzesebb volt, és a szülők segítettek a gyerekeknek rendezni a pénzügyeket. PEdig ha együtt éltek volna 1-2 évet, ezt az egészet megspórolhatták volna maguknak. Heti pár órára, napra mindenki tudja a szép arcát mutatni...
2021. aug. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Én veled értek egyet kérdező. Össze kell költözni, hogy megtudd, hogy milyen az élet vele, laszakadva az anyjáról. Főleg, hogy ennyire ragaszkodna az anyjához. Nem baj, ha szereti, de huszonéves korban, 30-hoz közelítve legyen már egy kis magánéletetek, plusz tapasztaljátok meg milyen az önálló élet, mielőtt ház meg bazi nagy közös hitel, meg miegymás. Jó, egyrészt pénzkidobás az albérlet mondjuk egy évig, de olyan iszonyat sokat se jelent az az 1 millió megspórolás ahhoz képest, hogy magánélet meg tapasztalat, hogy milyen a másik valójában.
2021. aug. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
76%

Ne várj rá éveket, nem fog változni. Mihamarabb szabadulj meg tőle, ilyen pasira csak az idődet pocsékolod.

Vedd úgy hogy tanultál valamit : olyan pasival aki össze van tapadva az anyjával nem kell foglalkozni.

2021. aug. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!