Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm a "fontossági...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm a "fontossági sorrendjében" a telefonjával egy szintre tesz. Ilyen vagy hasonló dolog másnál is van? Vagy csak szerintem nem normális dolog?

Figyelt kérdés
A múltkor beszélgettem a barátnőmmel arról, hogy számomra ő a mindenem, ő jelenti nekem a világot, erre ő azt mondta, hogy én is neki, viszont az iPhone 6-osa is egy szinten van velem. Annyit mondott hogy ezt fgy képzeljem el, hogy én az ő telefonját tartom a kezemben: ez van neki az első helyen az életében. Ez csak számomra furcsa? Hogy lehet egy tárgy és egy ember az első helyen valaki életében?
2017. jan. 30. 16:21
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Barátnőm 23 éves, én 26 éves vagyok.
2017. jan. 30. 16:22
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez gáz :D én is kissé telefonfüggő vagyok, de gondolkodás nélkül beáldoznám azt a barátomért cserébe
2017. jan. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehet. Úgy, hogy az illető mobilfüggő és érzelmi analfabéta.
2017. jan. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát én ebben a pillanatban annyit mondanék, hogy "akkor engem is két év múlva lecserélsz?"
2017. jan. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Hat, uj telefont venni ha valami baja lesz 200K, uj baratot viszont ingyen talal az ember... :DD

Amugy nem igazan tudom elkepzelni, nekem is hozzanott a telefon a kezemhez, de azert a baratom fontosabb.

2017. jan. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
ez kamu kérdés? mert amúgy nagyon jót röhögtem rajta :D
2017. jan. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
84%
Érzelmi sivárság lvl. 99!
2017. jan. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
84%

Előző

LVL MAX :D

2017. jan. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
90%

És mit csinál a mobilján??? :o játszik, chatel, vagy mi?

Mert én is telefonfüggő vagyok, mert ritkán találkozok a barátommal és emiatt mindig chatelünk és minden barátomki van akadva, hogy ne facebookozzak :D viszont, ha velem van ő is akkor nem megyünk fel netre, max addig amíg a másik kimegy wc-re stb.

2017. jan. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy a vibrátora, és még elemre sem kell költenie.
2017. jan. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!