Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt most miért csinálja?

Figyelt kérdés
Sajnos tragikusan meghalt egy középiskolás osztálytársam. Igaz, egy pár éve nem beszéltünk, elsodort minket az élet, de a suliban olyanok voltunk mint egy kis család.Tegnap tudtam meg a rossz hírt, el is mondtam a férjemnek aki annyit reagált hogy: az igen. Se egy mégis hogy, vagy jóban e voltál vele, vagy netán hogy érzed magad.. pedig nagyon megvisel!!! Annyira egy jó ember volt, és ilyen fiatalon meghalt. Most mondtam neki hogy a héten lesz a temetés, én elmegyek. Ennyivel tartozok, ez a legkevesebb amit tehetek.Erre felcsattant hogy minek,meg nem is tartottuk a kapcsolatot,hogy jutok el oda, meg ilyen fa. szágok! Már bocsánat. Úgy felmérgeltem magam. Hogy van joga, meg képe ilyeneket mondani. Tudom azt, hogy ne adj isten én velem lett volna valami, a fiú aki meghalt, ő is eljott volna. Igazából lehet nincs is kérdés de jó volt ki adni magamból,rettentően érzem magam.
2021. aug. 17. 13:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%
Férfi logika: közöm nincs hozzá tehát nem érdekel és érzelmet se pocsékolok rá. Ez tényleg ennyi, vannak érzelmileg "dúsabb" férfiak, meg vannak olyanok mint a párod.
2021. aug. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
97%
Gondolom nem tanácsot kérsz, inkább jól esett kiírni magadból. Megismerted a férjed egy olyan oldalát, amiből levonhatsz bizonyos következtetéseket. Nekem eszembe nem jutna ilyen f@szfej módon leoltani a menyasszonyomat. Akkor se, ha olyan ember halálával kapcsolatban vigasztalnám éppen, akit nem is ismertem. Ez a legkevesebb. Már, ha szeretjük a másikat.
2021. aug. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
78%
egy kedves baratnom meghalt tavaly, iden egy masik baratnom kisfia. a párom egyik temetesre sem jott el velem, meg csak vigasztalni sem probalt :(
2021. aug. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
90%

Ez megint olyan kérdés, hogy jajj, hirtelen teljesen váratlanul a semmiből egy érzéketlen, bunkó fa_szparaszt lett az eddig abszolút megértő, törődő és kedves férjem!

Hát ne haragudj, de ez biztos nem így volt. Minek áltatod magad?

2021. aug. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
89%
Adom 5-ös, ez vicc. Aki ilyen, mindig is ilyen volt, hagyjuk már a rizsát.
2021. aug. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
11%

Nem szereti a női picsogást valszeg plane olyan miatt aki benne se volt az életetetkben köze nincs is hozzá.


Hasonlo ahhoz mikor egyszer a főnökunk bejott es a kutyájárol kezdett picsogni. Es a munkatársak teljesen ledegradálva érezték magukat azzal hogy arra vannak kenyszeritve hogy a főnök pincsijét kell sajnálni ez a feladat ma.

2021. aug. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
86%
Kár leszavazni az #5-öst, 99%, hogy az van, amit felvázolt.
2021. aug. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
89%
#7 Még csak nem is hasonló a két helyzet, gondolkodjál már!
2021. aug. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
68%
Kérdező elmondtad a férjednek, hogy régen ez az illető mennyit jelentett neked?
2021. aug. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%

Most elérted amit akartál ! Ismeretlenek szidják a férjed!

Gratulálok!

Kedves 4-es!

Ha a feleségem egyik kollégája meghalna, aki barátnője is volt , miért kéne vigasztalnom?

Rokonnál természetes. De egy számomra ismeretlennél? Mindenkinek halnak meg ismerősei. Mindenkit meggyászolunk vakamennyire. Valakit jobban, mint mást. Közelebb állt hozzánk. De a páromtól nem várom el , hogy gyászoljon .

2021. aug. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!