Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Éreztél már olyat kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztél már olyat kapcsolatban hogy valahogy nem magától értetődően mennek a dolgok?

Figyelt kérdés

Vagy nem magától értetődően cselekszik a másik..

Még a legegyszerűbbek sem. Mindenen aggódni kell..


2021. aug. 17. 16:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Éreztem, igen. 1,5 évet végig idegeskedtem. Nem véletlenül. Nem is lett szép vége.
2021. aug. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az már rég nem jó, ha mindenen aggódni kell.


Én is így voltam, de nem mertem szakítani vele. Végül mégis megtettem, és azóta minden happy.

2021. aug. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

"Vagy nem magától értetődően cselekszik a másik"


Ès biztos vagy benne, hogy az valóban magától èrtetődő, ès nem csak te gondolkodsz máskèpp?

2021. aug. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
74%
Voltam ilyen bizonytalan kapcsolatban, nagyon megterhelő volt érzelmileg. Próbáltam kitartani, hátha majd változik, de aztán nem bírtam és csúnyán lett vége.
2021. aug. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt egy olyan kapcsolatom, amikor minden egyes szavamat és tettemet meg kellett gondolnom. Még az ablakot se mertem egyedül kinyitni, mert ha neki épp nem tetszett, akkor balhézott. Nagyon megerőltető volt.
2021. aug. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!