Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Félek a barátnőm miatt tönkrem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek a barátnőm miatt tönkremegy a párkapcsolatom, mit tegyek?

Figyelt kérdés
A barátnőm eléggé könnyűvérű, sokmindenre nyitott szexuális téren, amivel nekem nem is lenne gondom, de félek rá fog mozdulni a páromra. Attól is félek, a párom belemegy. Elég jól kijönnek, néha már úgy érzem, mintha flörtölnének, de a párom szerint csak eltúlzom. Tudni kell rólam, hogy eléggé rossz gyerekkorom volt, és a párom az első ember, akinél azt érzem, hogy szeret, de nagyon félek, hogy elveszítem. Vagy tényleg csak én reagálom túl, tényleg csak paranoia és féltékenység lenne?

2021. aug. 17. 19:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Nem egészen biztos, hogy csak te reagálod túl. Általában a megérzések nem szoktak csalni...
2021. aug. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
79%

Minek kell őket összehozni? Kulon találkozz velük ne ápold a kettejuk kapcsolatát. Ennyi erovel gyertyát ia vihetnel.


Bnodhoz ne vidd fel a pasidat, a pasidhoz meg a bnodet, ha bnoddel vagy pasi nelkul, ha a pasiddal akkor meg bno nelkul.

2021. aug. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
*gyertyát is
2021. aug. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt régen ilyen barátnőm, aki egyszerűen fel se fogta mit művel. Mindig csak kicsit viccelődött az akkori barátommal, mindig úgy ült, hogy közben mutogatta magát. Összevesztem vele nem egyszer, volt, hogy 1 hónapig nem áltam vele szóba, de nem segített. Végül az tette be a kaput, amikor a barátom megkérdezte tőle, hogy ha lenne-e rá lehetőség összefeküdnének-e. Ja és ezt sem a kedves barátnőmtől tudtam meg, hanem mástól.


Sajnos ha olyan beállítottságú a barátnőd meg fogja tenni, ha pedig a párod tényleg téged szeret, nem fog neki engedni.

2021. aug. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha ezen kell stresszelned, akkor sem a párkapcsolatod, sem a baráti kapcsolatod nem az igazi.

Btw, volt ilyen barátnőm, már nem a barátnőm jó néhány éve. Épp nemrég mesélte el az akkori exem, hogy egyenesben megkérdezte tőle a csaj, hogy nem akarja-e megdugni. Akkor nem merte elmondani.

2021. aug. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Főnyeremény lehet mind a kettő.


Még nem késő új barátokat találni, kapcsolatokat kialakítani.

2021. aug. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Egy percig nem lenne a barátnőm az, akinél azon aggódnék, hogy rámászik a páromra. Ennyire eszem azért nekem is van.

Párom az összes barátnőmmel jóban van, de mind normális, tisztességes határokon belül viselkednek egymással. Ahogy én is párom férfi barátaival.


A legjobb barátnőmnek volt egy exe, aki egy születésnapi bulin megtaperolta a seggem, teljesen indokolatlanul, midnenféle előzmény nélkül. Rettentően be volt rúgva, konkrétan nem is emlékezett. Én aznap hajnalban ezt leírtam a barátnőmnek és hála égnek másnap szét is váltak az útjaik. Biztos vagyok benne, hogy ha ez fordítva történt volna meg, barátnőm is így cselekedett volna. Jól kell megválasztani a barátokat, nincs mese.


23L

2021. aug. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A páromat nem akarom elhagyni, mert szeretem, de akkor többet nem találkozom a jelenlétében a barátnőmmel.
2021. aug. 17. 21:16
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem itt a párodon is múlna a dolog. Ezt Te tudod, hogyan reagálna a barátnőd "megkeresésére".

Amúgy meg az nem megoldás, hogy többet nem találkozol a pároddal a barátnőd jelenlétében. Mivel ugye még nagyon sok szép nő meg fog fordulni a párod körül az elkövetkező évtizedekben bármi miatt (munkahely pl.)

Szóval a barátod a kulcs, nem a csaj.

2021. aug. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha helyretennéd az "eléggé rossz gyerekkorod" először, több haszna lenne:

- múlttól függetlenül meg tudnál bízni az emberekben, elmúlna belőled a gyanakvás, féltékenység

- elhinnéd, hogy szerethető vagy

- megengednéd magadnak, hogy szeressenek

- hirtelen lekopnának körüled a megbízhatatlan emberek és megbízhatók jönnének helyettük

- nem választanál instabil párt

Szóval tedd rendbe magad önismeretileg szaksegítséggel, pl. egy pszichoterapeutával. Hidd el, az élet teljesen más, ha van az embernek egy egészséges önértékelése. Ez most neked nincs - köszönhetően a gyerekkorodnak.

2021. aug. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!