Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg hülye vagyok? Hallgass...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg hülye vagyok? Hallgassak a szüleimre vagy válasszam a szerelmet?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy ki fogok menni Angliába nyelvet tanulni, és szeretném a kedvesemet is magammal vinni. Ő azt mondta, szívesen jönne, élne ott velem, aztán hazajönnénk. Szüleim szerint ez egy meddő ötlet, mivel majd a barátommal úgyis magyarul fogok beszélni, sosem tanulom meg az angolt rendesen. Szerintük egyedül kéne mennem, a barátomat itthon hagyni, fél vagy egy évre, és a kapcsolat vagy túlél vagy nem. De szerintem lesz annyi önuralmunk, hogy angolul beszélünk egymással, segítsük egymást a nyelvtanulásban. Tényleg elrontom a jövőm?
2011. aug. 9. 21:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
igaza van a szüleidnek
2011. aug. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
90%

Pedig anyudék jól látják a helyzetet.Ha együtt lesztek kint nem fogtok egymással angolul kommunikálni.Sőt csakis magyarul fogtok beszélni,mert úgy lesztek vele,hogy örültök ha este nem angolul kell motyogni..

Tudom mert mi is kint élünk,és bár többször megfogadtuk hogy otthon is csak angolul beszélünk,de nem megy..Nem is olyan mintha angollal kommunikálnál.Csakis magyarul beszélgetünk..Sőt még a tévénk is magyarul megy...

Én is azt mondom amit a szüleid.Inkább menj ki egyedül,és ez jó idő lesz arra is,hogy megtud,érdemes a párod a szeretetedre.(a megélhetés is könnyebb ha nem ketten vagytok)

2011. aug. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nahát ez jó nagy hülyeség. Ha együtt vagytok, tudtok segíteni egymásnak, ha egyedül vagy nem is beszélsz.
2011. aug. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Van aki itthon tanul meg perfekt angolul.O a sulin kivul csak magyarul beszel es megis megtanul...
2011. aug. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Anyámék is így voltak Amerikával.... :) és ha nem ment volna ki anyám én nem lennék :D
2011. aug. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Mondhatni perfekt angol vagyok, anglisztika szakra járok és már csak tökéletesíteni akarom a nyelvet, hogy a sok kis szófordulat belémrögződjön. Ő is elég jó angolos, de ő olyan középfokon áll.
2011. aug. 9. 21:28
 7/16 anonim ***** válasza:
B_szki, most benned tényleg megfogalmazódott ez a kérdés????
2011. aug. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Egyébként valamilyen önkéntes munka szerű dologra gondolok. A másik pedig, hogy azt érzem, megtaláltam azt az embert, akivel igazán szeretjük egymást, egy az értékrendünk, közös a gondolkodásunk.
2011. aug. 9. 21:31
 9/16 A kérdező kommentje:
Igen, megfogalmazódott a kérdés, dönteni én fogok, de szeretem más emberek véleményét meghallgatni. Nem hinném, hogy ettől kevésbé szeretném a kedvesemet.
2011. aug. 9. 21:33
 10/16 anonim ***** válasza:
Ha a nyelvet szeretnéd tökéletesíteni, azt úgyis munka közben tudod majd, egy angol anyanyelvűvel való társalgás közben, nem pedig a középfokú szinten álló párod segítségével ha angolul beszélnétek egymás között (ez max. neki lenne gyakorlási lehetőség, nem Neked). Ezen a ponton a tanulás szempontjából teljesen mindegy, hogy megy vagy nem, ha viszont érzelmileg ilyen közel vagytok egymáshoz, akkor menjetek együtt! Én milyen boldog lennék, ha lenne egy "igazi", akivel elmehetnék...
2011. aug. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!