Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Két legjobb barát összefog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két legjobb barát összefog veszni miattam?

Figyelt kérdés

Na szóval az a történet, hogy van két srác. Legjobb barátok meg minden. Na meg vagyok én...alapvetően nem vagyok egy bombázó, sőt. Semmi önbizalmam nem volt amíg meg nem ismertem őket. Nagyon őszinték bizonyos dolgokban. Pl. ha nem áll jól nekem egy ruha, vagy ilyesmi, akkor megmondják. De csak úgy finoman, mondjuk értem a poént de azért mégis..

Tudom, hogy mind a ketten nagyon kedvelnek, úgy. Először az egyik mutatta ki az érzelmeit. Aztán a másik is. Viszont ekkor az első teljesen bedurcizott, mintha nem is léteznék. Viszont amikor csak kettesben voltunk akkor teljesen normális volt.

Most pedig nem tudok dönteni. Ha "választok", akkor az egyik mindenképp össze fog veszni velem és szerintem a másikkal is. Ha figyelmen kívül hagyom a dolgot, akkor továbbra is marad az az állapot, hogy ha együtt vagyunk mind a hárman, akkor az egyik csak velem foglalkozik, a másik pedig durcizik. A legjobb az lenne ha mind a kettőt hanyagolnám, de azt nem tudom, egyszerűen nem...

Tanácsot kérek, valakiii segítsen :(:(


2010. aug. 29. 21:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Pedig azt kellene. Egy időre mindkettővel szakítsd meg a kapcsolatot.
2010. aug. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
itt nem neked van dolog! a 2 haver közül az egyiknek "engednie" kell hogy a barátság megmaradjon... itt derül ki hogy igazi haverok e?
2010. aug. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Tőled az lenne a legkorrektebb, ha mindegyiket hagynád. De mint tudjuk az emberek önzők, és te választani fogsz és a barátság tönkre fog menni. Tapasztalataim szerint meg mind egy, hogy az okos ember mit mond a hülyébbre hallgat mindenki. "Ecce homo" (Íme az ember.)Valahogy most találónak éreztem ide, pedig nem vagyok vallásos.
2010. aug. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy? Csak azért, mert bizonyos kor után az ember már nem dob fel egy jó barátságot egy nőért, szóval ne bízd el magad...
2010. aug. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nyomjátok gruppenben..xD:)



Vicc volt,bocsi,de nem hagyhattam ki...


1.Szakítsd meg velük a kapcsolatot,hanyagold őket,így lehet h rád haragudni fognak,de aztán egy idő után megbékélnek.


2.Meséld el nekik,amit nekünk,hogy nem szeretnél egyikőjükkel sem járni,mert nem szeretnéd,hogy tönkremenjen az ő kapcsolatuk,és a tiéd velük szemben.


Nagyon sajnállak mert én sem tudom,mit tennék ebben a helyzetben..nehéz lesz belőle úgy kikerekedni,hogy a BARÁTSÁGOTOK mindenképp megmaradjon..

Azért szurkolok!!!!:):)Remélem jól döntesz!!:)Hajráááá:)

2010. aug. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ők ketten két évvel fiatalabbak nálam...de nem fogok közülük választani. Meg akarom beszélni velük, mindkettőjükkel külön-külön...nem akarom, hogy összevesszenek miattam, de igazából azt se, hogy elveszítsem őket teljesen :(:(
2010. aug. 29. 22:52
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Akkor mondd a szemükbe amit gondolsz!

Hogy ne legyenek idióták és ne tegyék tönkre a barátságuk miattad. Mondd azt nekik, hogy tetszik neked valaki, de nem ők, ezért nem működhet a dolog egyikőjükkel sem. Aztán hogy inkább találkozz egy ideig kevesebbet mindkettőjükkel, hogy legyen idejük elfelejteni téged.

2010. aug. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!