Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Legjobb barát és párkapcsolat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legjobb barát és párkapcsolat, Miért üti egymást a kettő?

Figyelt kérdés
A szitu a következő. Van egy nagyon jó barátom 6 éve. Fiú Lány barátság,de nem kell szexre gondolni! Nagyon jól megvagyunk, és sokszor be is bizonyosodott, hogy nem tudunk egymás nélkül meglenni! Ez baráti szeretet, de nagyon erős. Nagyon sokat megyünk együtt bulizni, moziba, kikapcsolódni, kocsikázni, vagy bárhova. Szavak nélkül is megértjük egymást! Viszont 6 hónapja van párkapcsolatom,de nem érzem magam olyan jól. Mindig a legjobb barátom jut eszembe, hogy de jó lenne inkább vele! pedig a legjobb barátom nem tetszik, és elképzelhetetlen lenne hogy összejöjjünk. De mégis minden időmet vele tölteném! A párom mindent megtesz nekem, elmegyünk sok helyre, szóval nem kell arra gondolni, hogy azért untam meg, mert túl egyhangú, de nekem mégis unalmas,és túl szürke. Ez mitől van? Egyszerűen csak nem találtam meg a páromban az igazit? Vagy ezentúl mindenkit a legjobb barátom stílusához fogok mérni? Az baj lenne, mert mi már annyira összeszoktunk, hogy olyat nem találok. Vagy csak várjak még? Kérlek segítsetek, mert nem akarok a páromnak rosszat.
2011. márc. 9. 16:54
 1/2 anonim ***** válasza:

hát én tanácsot adni nem is tudok, de egy ide vágó idézet Márai Sanyi bácsitól eszembe jutott... az utolsó mondat miatt:

"Embert emberhez kapcsol barátság, hála, szeretet, szerelem, szenvedély, érdek, gyűlölet, kíváncsiság, bosszúvágy, tunyaság, a nehézkedés törvénye, közöny. Vagy: ezek szerelmesek, ezek barátok, ezek unják egymást, ezek még tisztelik egymást. De akad e lehetőségeken kívül számtalan olyan kapcsolat még férfi és nő között, melyek menthetetlenül összekötik őket, s nem lehet névvel nevezni, nincs oka, miért vannak hát együtt, holott, szemmel láthatóan és minden jel szerint, kézzel-lábbal rugaszkodnának el egymástól, ha tehetnék. Van valamilyen ultraviolett-skálája is az emberek között az érintkezésnek, vannak emberi állapotok, melyeknek a nyelv szegénysége, tunyasága nem adott még elnevezést. Férfi és nő viszonyát általában leöntjük azzal a generálszóval, hogy szerelem. De van más is férfi és nő között, mint szerelem és barátság."

2011. márc. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod :)
2011. márc. 10. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!