Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom egyszerűen feldolgoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom egyszerűen feldolgozni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egy számotokra teljesen közhely és egyszerű kérdés lesz ez is, akár csak a többi. Júniusban szakított velem a párom, mert sajnos sokat veszekedtünk már egy ideje nem jöttünk ki jól. Viszont tudom, hogy ő most is szeret engem és én is szeretem. Szerinte gyerekes voltam sok esetben, amiben igaza is van szerintem. Viszont én most nagyon sokat teszek azért, hogy rendbe tegyem ezeket a hülyeségeket. Tudom, hogy nagyon szeretjük egymást és nagyon jól ki tudnánk jönni, mivel én normálisabb lettem már és nagyon sok mindenben változtam.



Azt hogy most nem vagyunk együtt, nem tudom feldolgozni. Nagyon hiányzik és nem bírom ki nélküle. Azt hittem, hogy az idő múlásával könnyebb lesz, de csak egyre jobban befordulok és egyre többet sírok.


Vissza szeretném kapni. Sajnos tudom, hogy nehéz mert ő olyan ember, aki "csak egyszer szakít". Szóval nem tudom. Le kéne adnia azt a ki...szott elvét és velem kéne lennie!!!!!!!!!!!!!!!!!! Engem kéne szeretnie, mert tudom hogy engem szeret!!!!!


2010. aug. 29. 22:03
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Szerintem idő kell neki most. Nagyon egymás seggébe voltunk 2 éven keresztül...
2010. aug. 29. 22:18
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Ezt most komolyan nem bántásból írom, de úgysem fogod meghallani amit ide írunk. Én is írtam már ide kérdést amikor szerelmi bánatom volt, de nem hittem senkinek. Utólag látom, hogy igazuk volt.
2010. aug. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Lelki kegyetlenség, hogy összölelkezve néz veled tv-t és ott alszik.

Hol itt az elv? Àllitsd Te vàlaszùt elè. Ha ott akar aludni, legyetek ùjra egy pàr. Ha nem, menjen el vègleg ès ne kìnozzon. Ez szadizmus amit veled csinàl. Nem elv.

2010. aug. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Az utolsó két válaszadóval maximálisan egyetértek!Ne hagyd magad,mert csak neked lesz így rossz.Ha vége,legyen vége,ha akar még valamit,akkor pedig tegye meg,de ez a mostani állapot semmi másra nem jó,csakhogy reményt adjon neked a semmire.
2010. aug. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a törődést mindenkitől.
2010. aug. 29. 22:44
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát... Az, hogy téged szeret, vagy szeretett, még nem jelenti azt, hogy mást ne tudna szeretni, bocsi. Nyilván nem véletlenül ért véget a dolog.


Esetleg beszélj vele, hogy adjon még egy esélyt, és te igyekszel változtatni. Aztán majd kiderül.

2010. aug. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!