Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem félnétek hogy hálából...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem félnétek hogy hálából marad veletek?

Figyelt kérdés

Szóval csak elméleti a kérdés, nem vagyok ebben a helyzetben.


Kővetkező a szituáció:


Adott egy fiatal pár 30 alattiak mind a ketten. A nő rákos lesz, évekig húzódik a kezelés kemozzák is meg minden.

Majd a nő meggyógyul, a férfi türelmes végig azon van hogy a nő meggyógyuljon.

Jogos a félelem hogy a nő amiatt marad a férfival, mert az segített neki, és nem azért mert szereti őt?

Hosszabb távra gondolok 5-10 évre.


Nők ti maradnátok hálából valakivel akibe nem vagytok már szerelmesek?

Férfiak nektek ez elég lenne, vagy ragaszkodnátok a szerelemhez?



#rák #szerelem #hála #Kemmoterápia
2021. aug. 20. 08:51
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Ha előtte szerette, akkor gondolom hogy közben és utána is szeretni fogja.
2021. aug. 20. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%
Ahogy az első írja! Ha már előtte is szerettem, akkor az alatt és utána is szeretni fogom.
2021. aug. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem olyan bonyolult ez! A férfinak az a lényeg, hogy a nő ad-e **nát. A nőknek, meg, hogy dől-e a lé a házhoz. Inentől Newton III. törvénye érvényesül (hatás-ellenhatás). Ha van elég pénz ==> van **na is! A pasi csak ne akarjon érzelgősködni! Dolgozzon, keressen, adja haza a lóvét és örüljön neki, ha kap valamit ..... nehogy már még elvárásai legynek. Mi ez valami romcsi regény! Hahó! A Rómeó és Júlia már a régmúlt! Elavult, ósdi, gagyi! Majd még ilyeneket várjatok el, hogy a nő szerelmes. Óh, hagyjuk már!
2021. aug. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
91%
Érdekes, bennem inkább az merülne fel, a férfi nem sajnálatból maradna-e velem. De kinek mi.
2021. aug. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
91%

Előfordulhat, hogy lekötelezve érzi magát.

Én 2 házasságot is ismerek a környezetemben, ahol szerintem ez a helyzet.

Egyik esetben a srác jóval fiatalabb a nőnél és a nő anyagiakkal és lakhatással segítette éveken keresztül, mintha a fogadott fia lenne, aztán összejöttek, mert amikor a srácnak majdnem lett egy barátnője, a nő kiverte a patáliát. Itt nekem nagyon úgy tűnik, hogy a srác hálából maradt a nővel.


Másik házasságban a pasi egy laza, nagyon jó pasi, aki simán megcsalta a feleségét kötetlen laza kis kalandozásai során. Aztán rákos lett és a felesége tartotta benne a lelket a kezelések alatt. Nekem úgy tűnik, azóta a pasi képtelen kalandozgatni. Pedig meggyógyult, semmi nyoma a betegségének már évek óta, de lekötelezve érzi magát a felesége felé.

2021. aug. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
91%
Engem nem érdekelne a dolog: ha tetszünk egymásnak, akkor marad mindenki mindenki mellett.
2021. aug. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!