Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha kiderülne a párotokról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kiderülne a párotokról hogy daganatos beteg, vele maradnátok?

Figyelt kérdés

Meddig bírnátok igy élni?

Mert a legtöbben nyilván nem azonnal hagynátok el.



#pár #daganat #beteg pár
2021. aug. 20. 12:04
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

10. Köszönöm kérdésed, Nem vagyok beteg.

Csak most igy jött, ez miért baj?

2021. aug. 20. 14:41
 12/18 anonim ***** válasza:
10-es vagyok, csak a mondat volt számomra furcsa,hogy nyilván nem azonnal hagynatok el.
2021. aug. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

12. Igen igy már értem.

Azt arra értettem hogy ilyenkor nem azonnal történik meg az elválás.

Hanem az van ugye hogy 1-2 évig szenvednek egymás mellet a betegség mitt és vagy kibírják vagy nem. :(

2021. aug. 20. 14:50
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Belegondolni is szörnyű, hogy megbetetgszik a párod, ráadásul halálosan... Talán ez így rosszabb, mint amikor az én párom hirtelen meghalt inkfartusban.. letaglózó érzés volt még most is így egy év után.. az hogy végigkínlódni a halálig, látni leépűlni.. jóisten kíméljen meg ettől bárkit.. még egy felvetésként is elszomorító..
2021. aug. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Férfi vagyok, igen.
2021. aug. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Én, mint tünetmentes azt mondom, hogy a betegségem megmutatta, kik azok, akikre igazán számíthatok.
2021. aug. 21. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Én vele maradnék végig, kiv. ha a kapcsolat más téren annyira megromlana, hogy már nem tudnék vele élni (pl. megcsal, megaláz nyilvánosan, lehülyéz folyamatosan, testileg-lelkileg bántalmaz).
2021. aug. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
48%
Nem, semmiképpen! Viszont ha én lennék daganatos beteg, és gyerekeink még nincsenek, akkor valószínűleg viszonylag hamar öngyilkos lennék, legalábbis ha nagy fájdalmaim lennének, akkor biztosan, illetve kemoterápiát és sugárkezelést nem vállalnék.
2021. szept. 8. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!