Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az a baja, hogy szóba hozom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a baja, hogy szóba hozom a hobbiját vagy más?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


4 éve vagyunk együtt, 1 éve együtt is élünk. Páromnak van egy hobbija amit inkább nem írnék le, de olyan mint másnak a horgászás, eleinte sokat zavart, hisz az együtt töltött időnk felét de talán többet is a hobbija tölti ki. Viszont az évek alatt valamennyire hozzászoktam, és tényleg úgy érzem már nem is zavar. Elismerem, hogy a kapcsolatunk elején sokat hisztiztem és nem jól reagáltam, de úgy érzem ezt ma már levetkőztem. A gondom igazából már nem is az, hogy mennyi időt fordít a hobbijára, hanem az, ha már csak említés szintjén felhozom a hobbiját, teljesen kibukik, ingerült lesz. Múltkor csak felvetettem ha rossz idő lesz és nem tud menni akkor mehetünk moziba, és ezen teljesen kibukott, hogy én biztos ezt kívánom, meg stb. Vannak minőségi közös idők, voltunk nyaralni is, de ezek a kiborulásai nem tetszenek.

Múltkor amikor ismét felhoztam a hobbiját elment itthonról órákra és nem tudtam elérni se.

Ilyenkor olyan érzésem van, hogy megutált. Mit tehetnék?

Próbáltam már rákérdezni őszintén, hogy mondja el mi a baj, mert kicsit mást is érzek emögött, de mindig azt mondja, hogy nincs semmi.



2021. aug. 20. 21:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy még mindig azt hiszi, hogy nem fogadtad el?
2021. aug. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
Csatlakozom az 1-eshez. Valószínűleg túlságosan "beleégtek" a viták. Szerintem mondd meg neki, hogy full elfogadtad a hobbiját, viszont téged nagyon lehoz, hogy instant balhé van belőle.
2021. aug. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Lehetséges.

Ha megbeszéljük, hogy ő elmegy, nem hívogatom, nem piszkálom, régebben olyankor sokat írkáltam neki meg hívogattam. Sokszor mentem vele, de mostanában inkább hagyom, hogy menjen maga. Mit tegyek még?

2021. aug. 20. 21:33
 4/7 A kérdező kommentje:
Már azt is mondtam neki, hogy nem zavar, sőt nekem is szükségem van én időre, szóval menjen.
2021. aug. 20. 21:34
 5/7 anonim ***** válasza:
70%
Legyen neked is hobbid.
2021. aug. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
55%

Azt írod 2 szer is hogy felhoztam múltkor is a hobbiját


Minek emlegeted a hobbiját?

Ha folyton ezen nyekeregsz,az úgy tűnik neki hogy ba$tatja a csőrödet és hátúlról mellbe beszólogatsz neki.

2021. aug. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ezek szerinte soha ne is hozzam szóba?
2021. aug. 21. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!