Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Helyesen döntöttem, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helyesen döntöttem, hogy szakítottam?

Figyelt kérdés

Nagyon vártam a pénteki napot, hogy végre együtt tölthessem a barátommal. De aztán még ő pont aznap le is mondta a találkozót. Nem ez volt az első alkalom, hogy találkozót lemond, míg én sose mondtam le egyszer sem. Mindig azt mondja mennyire fáradt, és én értsem meg őt, nekem könnyű, mert én nem lehetek annyira fáradt, mert könnyebb munkám van. Egyszer a névnapomat is a haverjával akarta tölteni, de aztán csak megváltoztatta ezt a tervet.

Azt mondta azért nem jött, mert én sem teljesítem minden kívánságát. Ezen annyira kiakadtam, hogy hiába csak neten írogattunk, azt írtam, hogy legyen vége.

Bánt mert én sosem viselkedtem másképp, de úgy éreztem mindig belém köt valamivel. Azt mondta velem még gyereket se lehetne vállalni, mert csokot se kapnánk meg.

Mindig parancsolgat nekem pl. vigyem be neki az ágyba a kaját, vagy masszírozzam meg. Olyan sosincs, hogy én nyugodtan fekszem.

Azt mondta mutassam meg neki a telefonom, hogy mit beszélek a testvéremmel, nem mutattam meg neki.

De ő önmagától megmutatta, hogy mit beszélt az egyik exével, meg a szemem láttára nézi végig a szexi csajismerősök történeteit.

Amikor a szüleiről írok valamit, persze nem csúnyán, akkor is azt mondja nekem nincs jogom őket a számra venni. Pedig csak annyit mondtam, hogy szerintem a szülei lehúzzák őt anyagilag.

Vágytam vele egy helyre, oda is a haverjával ment el.

Ha felhívnám se veszi fel sose a telefont, ezek szerint ha vészhelyzetben lennék se érdekelné.


2021. aug. 21. 22:16
 1/10 anonim ***** válasza:
92%

Ez a pali teljesen offos!

Ne pazarold rá az idődet.

Jártam már ugyanebben a cipőben, éveket pazaroltam ilyen emberre.

2021. aug. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szakítottam vele, utána meg írja, hogy más férfiakkal beszélgetek biztos.
2021. aug. 21. 22:26
 3/10 anonim ***** válasza:
85%

Ő lazán kezeli a dolgokat. Mellé olyasvalaki lenne valo, aki nemigen kötődik, vagy kevésbé szerelmes, és szintén csak úgy elvan

Neha beszélnek, néha nem, néha találkoznak, néha nem, távoli tervek vagy vannak, vagy ha nincsenek, se baj, úgy telik csak az idő, és jó'van az ugy.


Igy el lehetne nyugiban eldegélni vele. Azaz amikor a masik nem kap frászt olyanoktol, hogy uristen nem veszi fel, uristen a haverral van nem velem, uristen anyagilag nem lehet rá tervezni sem, mert a szülőknek jattol etc.


Hozzá valami közömbösebb nő való.

2021. aug. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%
2.minden pasi ezt mondja szakitaskor. Á véletlenul sem ők a hibásak, biztos más pasi van, csak azert vannak kidobva. Nem akarnak szembenézni hogy nem nincs más, igenis ők cseszték el.
2021. aug. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%

Helyesen döntöttél.

Ez az ember nem szeret téged,és nem is tisztel.

Akit szeretünk,azzal nem viselkedünk így.

Neki te cseléd, szexuális segédeszköz voltál kb.

Ez egy lelki bántalmazó kapcsolat volt, azt hiszem.

Mióta voltatok együtt?

Mennyi idősek vagytok?

2021. aug. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
8 hónapig voltunk együtt.
2021. aug. 21. 22:35
 7/10 anonim ***** válasza:
91%
A "más férfiakkal írogatok biztos" olyan érzelmi zsarolás szerű. Próbálja megmagyarázni hogy nem is ő a hibás. Pedig de!
2021. aug. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
97%

8 hónap?

Viszonylag gyorsan megszabadultál tőle, örülj neki! :)

Azért lehetnek ambivalens érzéseid a szakítás miatt, mert az aktuális probléma,ami miatt szakitottal, még nem lett volna ok,a szakitasra.

Csakhogy ez az utolsó csepp volt, abban a pohárban, tipikus esete.

Amiket fentebb leirtal, bőven elég ok, hogy kiadtad az útját.

Számodra ez egy mérgező kapcsolat volt, jól döntöttél!

Fel a fejjel :)

2021. aug. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
71%
Helyesen döntöttèl, de van egy olyan èrzèsem, hogy ez mèg nem lesz vègleges. Most csak hirtelen megírta neki... Majd holnap újra irogattok egymásnak, ès minden megy tovább...
2021. aug. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
47%
Ezzel hogy bírtál ki ennyi időt?
2021. aug. 22. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!