Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A cigaretta vagy a párotok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A cigaretta vagy a párotok a fontosabb?

Figyelt kérdés
Ezt azoktól kérdezem akik dohányoznak mert érdekel hogy a cigi vagy a párotok a fontosabb mi a prioritásotok?

2021. aug. 22. 07:19
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
79%

#6-os,


Hidd el az én páromnak a reggeli kávé sokkal fontosabb. A kávégép az ő kis kápolnája. :)

2021. aug. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
86%

Már rég nem dohányzom, de anno úgy voltam vele, hogy aki össze akar velem jönni, az fogadjon el így. Azt nagyon utáltam, amikor utólag kezdtek el baszogatni, hogy tegyem le a cigit. Én értem, hogy valaki utálja a cigarettát, most már engem is zavarna, de akkor keressen olyan párt, aki nem dohányzik, ne megváltoztatni akarjon olyat, aki bagózik.

N33

2021. aug. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
90%
Párom. Természetesen ha nem dohányzó lenne a párom én meg igen és ha ez zavarná, megkérne hogy tegyem le miatta, akkor megtenném érte. Nem kérdés.
2021. aug. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

9 Ezert probalnak az emberek altalaban olyan part keresni, aki mellett nem kell hatalmas kompromisszumokat kotni. Igen, van egy rakas fontosabb dolog, mint a parkapcsolatom letezese. Ahogy a reggeli kaverol sem szoknek le, ugy nagyobb dolog, videkre sem koltoznek a fovarosbol, csak mert o pl ott talal egy nagyon jol fizeto munkat. Vagy nem lennek haztartasbeli hosszu eveken keresztul, mert neki az az alma, hogy sok gyerek kicsi korkulonbseggel. Nem valnek meg a macskamtol, ha zavarna a haziallat a lakasban. Sorolhatnam, miket NEM tennek meg a parkapcsolatom erdekeben, de tok lenyegtelen, mert olyan emberrel jottem ossze, akivel nem merulnek fel ilyen problemak. A legkomolyabb nezeteltereseink abbol szoktak fakadni, hogy milyen szinu / stilusu legyen egy adott uj butor / targy a lakasba, mert o egy “egyszeru” ferfi :) en meg lakberendezo anyuka mellett nottem fel, o siman megvenne egy Star Wars designu gamer asztalt ami hat helyen vilagit, es Darth Vader formaju pohartarto all ki belole, en meg inkabb valami egyszeru, de szepet :)

De szerintem egy parkapcsolat normalis esetben nem a lemondasokbol all, amiket a masikert teszunk.

2021. aug. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
9 A függőségnek semmi köze ahhoz kinek ki vagy mi a fontos.A dohányzásról leszokni egyáltalán nem apróság, sőt! Hiába is az érzelmi manipuláció, a zsarolás.
2021. aug. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

“Ezert probalnak az emberek altalaban olyan part keresni, aki mellett nem kell hatalmas kompromisszumokat kotni.”


Nem arról beszéltem, hogy párkeresésnél mi alapján válogatnak az emberek, nyilván nem jössz össze olyannal, akivel nem passzoltok. Arra értettem, hogy ha évek múltán felmerül valami, amiben kompromisszumot kell kötni. Márpedig ilyen minden párkapcsolatban van, mivel nincs két olyan ember a Földön, akik mindig ugyanazt akarják, vagy akiknek mindig ugyanaz jó.

2021. aug. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez a kérdés így egyáltalán felmerül, akkor az zsarolás.

Éltem nemdohányzó partnerrel dohányosként, törekedtem rá, hogy a lehető legkevésbé legyen számára zavaró a dohányzásom. Mikor összejöttünk, tudta, hogy dohányzom, így kellettem neki, akkor utólag ne akarjon megváltoztatni, pláne zsarolni.

Amikor összejöttetek, nem voltál vele tisztában, hogy téged zavar az ő dohányzása?

2021. aug. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
16 Igen, es ha ilyenkor esetleg szakitas tortenik, mert inkabb magat helyezi eloterbe az ember, azzal sincsen semmi baj. A parkapcsolat csak egy resze az eletemnek, nem annak van minden alarendelve. Ettol meg szeretem a paromat, de ja, el tudok kepzelni helyzeteket, amikor inkabb bucsut mondanek neki ennek ellenere is.
2021. aug. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
18 Én már voltam ilyen helyzetben, amikor szerettem a párom, de olyan dolgokban nem volt közös a jövőképünk, amiben egyszerűen nincs kompromisszum (lakóhely, gyerekvállalás). Mellesleg kicsit ilyen volt a dohányzás is, de az csak hab volt a tortán, ha leszoktam volna, akkor is szétmentünk volna más dolgok miatt.
2021. aug. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Nem rólam van szó hanem a páromról
2021. aug. 22. 13:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!