Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha nagyon szeretem a párom, de nem tudom elfogadni, hogy dohányzik?

Figyelt kérdés
18 éves kora óta cigizik, most 22 lesz, nem igazán megy neki a leszokás, elégge stresszes élete van, én attól félek hogy hosszabb távon lesz valami betegsége ez miatt, tüdőrák stb, nagyon szeretem, de nem bírom elfogadni hogy cigizik, és nagyon sokat idegeskedek rajta..

2021. júl. 8. 19:14
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
97%
El kell döntened,hogy mellette tudsz-e így maradni. Ha nem tudod elfogadni és állandó stressz az életed emiatt,akkor jobb ha nem folytatjátok együtt.. ezzel magadnak és neki sem teszel jót. Igazad van abban,hogy káros ez a szokás,viszont ő meg felnőtt ember és joga van eldönteni dohányzik-e vagy sem.
2021. júl. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
39%
Tudasd vele hogy zavar téged az hogy dohányzik, és azt hogy neked fontos lenne hogy leszokjon.
2021. júl. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
58%
Én 15 év dohányzás után egyik napról a másikra letettem az akkori barátnőm miatt. És az az érdekes hogy abban az időben egyáltalán nem is hiányzott.
2021. júl. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
23%
Felszínes vagy..
2021. júl. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
72%
És ha megpróbálna e-cigire átállni?
2021. júl. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
78%

Tudom, hogy káros, ès jobb lenne, ha leszokna bla bla...

De ha eleve így ismerted meg, akkor miről beszélünk?

Mièrt jössz össze olyannal, akivel olyen kardinális dologban nem egyeztek? Vagy fogadd el, vagy szakíts vele.

2021. júl. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
48%

Te választottad (jó, ő meg téged).

Nem simán, de leálltam a piával, de a cigivel mégsem tudok.

Sokkal keményebb dió!


Pedig már itt van minden ártalma. A ráknál is van rosszabb, azt üzenem neki.


Ne várja ki, hogy perceken át fulladozzon 120 pulzusszám és légzés szám mellett!


De csak onnantól tudsz segíteni, ha ő eldönti.

2021. júl. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Az e-cigi ugyan olyan káros, nem? :/
2021. júl. 8. 20:56
 9/25 A kérdező kommentje:

Eddig napi legkevesebb 15, legtobb 25-öt szívott.

Már 2 napja nem gyújtott rá, de azt mondja mentolos e-cigit szeretne szívni.. azt olvastam az még károsabb.

2021. júl. 8. 20:58
 10/25 A kérdező kommentje:
Az e-cigiből napi max 5-öt szeretne szívni.
2021. júl. 8. 21:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!