Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, ha eléggé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha eléggé egészségtelen, veszélyes életmódot folytat a párom és nagyon aggódok érte?

Figyelt kérdés

Napi kb. 25-30 szál cigit elszív (ez változó) és ennél nem szeretne kevesebbet még az én kedvemért sem, leszokni meg pláne nem szeretne, kb napi 5-6 kávé, 2-3 energiaital, és kb 3-4 óra alvás…

Próbálok neki jó tanácsokat adni, mondom hogy fekudjon le aludni, de minden hiába, ugyan úgy csinál mindent…

Annyira rossz hogy nem hallgat rám semmibe sem, de viszont ezeken kívül annyira aranyos, mindent úgy csinál ahogy kell, ezeken a dolgokon kívül minden tökéletes vele, megbízható is, csak ezek nagyon aggasztanak, nem tudom már mit találjak ki + az is aggaszt még, hogy el akar kezdeni motorozni hobbi szinten ami eléggé veszélyes, főleg azon a területen ahol ő lakik…

Szerintetek? 😕



2021. júl. 6. 13:31
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Ez az ember lassú öngyilkosságot folytat. Hosszú távon minden pénzetek rá fog menni a gyógykezelésére, de így is hamar be fogja fejezni a földi létet. Úgy él mintha nem lenne holnap, két végén égeti a gyertyát.. ..sajnálom, hogy nem hallgat rád.
2021. júl. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A barátnőm is kb full ugyan ezt csinálja, csak ő napi kb 80 szál cigit szív el..
2021. júl. 6. 13:35
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
80 szál...?? Nem dolgozik, nem eszik, nem alszik?
2021. júl. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%
A 80-t nyilván nem kell szó szerint értelmezni.
2021. júl. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
93%

Kicsit túltoltad, 80 szál az 4 doboz cigi. Még csak 4 órát alszik is egy nap, akkor is 25 percenként szívna el egy cigit átlagosan 20 órán keresztül. Nem hiszem, hogy ez kivitelezhető mind időben, mind fizikailag.

De amit a barátod csinál se normális, de ha maga miatt nem változtat, akkor nincs mit tenni, miattad pláne nem fog.

2021. júl. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
49%
Kár érte aggódni, mert úgyis kinyírja magát ezzel. Inkább te döntd el, hogy ezt el bírod-e viselni. Nem kötelező ám. Én pl nem tudok dohányossal együtt lenni.
2021. júl. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%
Minek jöttél össze ilyennel? Tudtad, hogy ilyen, nem?
2021. júl. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
89%

Tehát havi ~70 ezret kolt cigire, vagyis evente majdnem 1 milliot szo szerint elfustol… csodas kilatasok. Latszik hogy baromira erdekli a sajat egeszsege, es hogy mi lesz veled ha 10 even belul meghal, rakos lesz.

En dobnam, nem kell egy onpusztito hulyegyerek, aki ilyen szinten nem vallal felelosseget sajat magaert

2021. júl. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én közöltem párommal hogy ha öngyilkos akar lenni (motorozás) akkor legalább egy jó nagy életbiztosítást kössön rám, jómódú özvegy legyek. Ez megfelelően elrettentő volt. De mindegy nálatok hiszen a többi is ki fogja nyirni.
2021. júl. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!