Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy akik félrelé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy akik félrelépnek még azoknak is jobban megy a párkapcsolatuk mint nekem?

Figyelt kérdés

Én sokmindent megteszek a másikért, értem fele annyit sem. Van egy ismerősöm, házasságban él, 2 gyereke van, mégis 1 hétre otthagyta a férjét egy másik férfiért, majd utána a férje szó nélkül visszafogadta, majd utána elmentek nyaralni is közösen.

Én meg hiába vagyok becsületes, a barátom még sem értékel, ha ott hagynám is kb. leszarná.


2021. aug. 22. 10:14
 1/7 anonim ***** válasza:
68%

A pasik tudalatt szeretik a r.bancokat, szeretnek hóditani oarkapcsolaton belul is, szeretnek félni is hogy nem jok az agyban és lelép az asszony.


A becsuletes nők meg nem élesztik fel bennük a vadászösztönt, hóditani akarást, versenyt sem.


Mesélhetnék sztorit bárban dolgoztam, milyenek a ffiak.


Minél tobb ffi licital, annal nagyobb összegek kerulnek elo mert nyerni akarnak.

Amikor pangás van kevés a vendég olyankor pár eurokat lobogtatnak csak.

2021. aug. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
*ágyban
2021. aug. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%

#1 ennyi baromsàgot


A többség még mindig nem akar ( vagy szeret ) osztozkodni


Barátod nem becsül meg. Ennek kb 1000+1 oka lehet

2021. aug. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha ilyen szarnak gondolod a kapcsolatot, akkor a franc se érti, minek vagy még most is vele? 🤷‍♀️
2021. aug. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%

3 pontosan. Nem akarnak osztozkodni. Ezert akkor éled fel bennük a vadászoszton ha rezeg a léc.

Amugymeg le se sz.rják a nőt.

2021. aug. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mert a megcsalás feldobja a párkapcsolatot.
2021. aug. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Am mi is a kérdés?

Ha nem érdekled, akkor miért nekünk panaszkodsz arról, hogy te mégis vele vagy?

2021. aug. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!