Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mennyire keltem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire keltem fel egy nő érdeklődését az alábbi bemutatkozásom alapján? (nagyon hosszú)

Figyelt kérdés

Eddig 1 b.nőm volt, azért nem próbálkoztam másnál, így nem vagyok biztos benne, hogy mi a helyzet:)


Ja és külsőleg azt szokták mondani, h cuki vok meg ilyenek


itt egy kép rólam:D


[link]


VIGYÁZAT!! HOSSZÚ:D


Más vagyok, mint a többi fiú. Utálom ha velük hasonlítanak össze. Igaz, senki sem tudja rögtön, hogy nem olyan vagyok, mint ők, de attól még rosszul esik a tudat, hogy mások azt hiszik hasonlítok rájuk.

Utálok bunkó lenni , mert nagyon nem szeretek megbántani másokat. Tudom mitől romantika a romantika, szóval igyekszem úgy viselkedni, ahogyan egy nő szeretné. Szeretem az izgalmakat, illetve nagyon szeretek viccelődni, de azért tudom hol a határ.

Mások szerint aranyos, kedves, őszinte, jószívű ember vagyok:)

Nagyon szeretek sorozatokat nézni, de főként a külföldiek érdekelnek.

Rendszergazdának készülök, de nem vagyok kocka:D Szóval ha elromlik a géped, tudod kit keress...;)

Ritka az a nő, aki megfelel nekem. Nem az a lényeg, hogy legyen valakim, hanem hogy jól érezzem magam vele, és szeressük egymást.

Egyesek szerint fura, de nálam természetes , hogy nem bámulok egy nőt , csak mert szép. Annál többre tartom őket, mintsem bámuljam őket, mint valami kirakati bábut.

Viszont van egy félig meddig jó-rossz tulajdonságom:D Nagyon utálok megbántani másokat, szóval néha inkább túlzok egy kicsit, mintsem megbántsam valamivel az illetőt:$ Ez az őszinteség rovására megy, de nem azt jelenti, hogy hazudok, csak nem akarok az illetőnek fájdalmat okozni, ezért elferdítem egy kicsikét a választ...:$:$

A nőket nagyon tisztelem, de csak azokat, akik nem ribik:( Velük nem foglalkozom, közönséges vagyok velük:) De aki normális, arra felnézek és becsülöm:) Ha van valakim, azt nagyon szeretem szeretni:D A saját érzéseim nem is érdekelnek, csak az övé:) Sajnos ezt a legutóbbi(egyetlen) szerelmem kihasználta, azóta óvatosabb vagyok a nők terén. Szeretem ha féltékenyek:D Olyanok annyira édesek:D Főleg mert tudom, hogy elképzelhetetlen számomra, hogy másra vágyjak, amikor ott van nekem:) Na meg ha sírnak vmiért, olyankor jó érzés megnyugtatni őket:) Valakinek talán nyálasan hangzik, de a nyálas kifejezést is azok találták ki, akiknek nincsenek érzéseik és ezt szégyellték:(

Nincs is annál jobb érzés, mint odabújni a szerelmedhez, kedves szavakat mondani neki és érezni, hogy boldog:P:P

Olyan rossz hallanom, amikor egy nővel rosszul bánik a barátja:( Nem értem miért van ez.

Szeretek másokkal együtt érezni és megbeszélni velük a problémáikat:)

Rendkívül nyitott személyiség vagyok, ha kérdezel valamit, arra biztosan válaszolok:) Még ha nagyon kínos is:D:D


Ja és nem vagyok homokos, mielőtt bárki azt hinné:D


Nagyon utálom az egoista embereket. A legújabb divat náluk, hogy azzal magyarázzák az egoizmust, hogy ők csak tisztában vannak az adottságaikkal. Azon annyira önteltek és ostobák, hogy nem látják az igazságot. A szerény ugyanúgy tisztában van a képességeivel, a különbség csupán az, hogy a beképzelt hozzáad egy keveset és visszaél, kérkedik vele, míg a szerény sosem helyezi magát mások elé és nem kérkedik az adottságaival.


Na már most vannak a beképzelt, többnyire 14-18 éves korosztály, akiket ha utálnak, azt hiszik, hogy azért mert féltékenyek rájuk. Annyira egoisták, hogy mindenben a saját öntelt képzelgéseiket látják meg. Ébresztő!! Azért utálnak, mert nagyképű, kényes, kibírhatatlan személy vagy, hogy csak a hozzád hasonlók tudnak elviselni.....:D Még hogy féltékenység....


Egyre több 12-14 éves hiszi magát felnőttnek. Nem a kor határozza meg, hogy ki a felnőtt és ki a gyerek, hanem az emberi értelem és tudás, valamint tapasztalat. Sok huszonéves ugyanolyan éretlen, mint a tinik. Semmi komolyság, vagy érettség nincs bennük.


Néha látom azt a szöveget kiírva, hogy

Ha sokan utálnak, akkor valamit nagyon jól csinálsz.


Ritka nagy marhaság:D Ha utálnak, az azért van, mert megérdemled és csak az egoista barátaid bírnak elviselni:D



A másik nagyon fontos tulajdonság az igazi kedvesség. Ezt sokan nem tudják mit jelent. Aki tiszta szívből és önzetlenül segít , vagy kedveskedik valakinek. A legtöbb ember valamit elvár a kedvességért cserébe, még ha nem is fejezi ki nyíltan.


2010. aug. 30. 02:12
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Vannak jó tulajdonságaid amiket egy nő szeretne visszakapni a párjától.Pl én is utálok megbántani valakit,de minél jobban törekszem annál jobban siekrül.Na meg van h. ha pl én féltékeny vagyok,valahogy mégsem megbeszéljük hanem még rá dobnak egy rakással, h. még rosszabbul érezzem magam.AMúgy az én párom is vígasztal ha sírok,viszont őszinte ami néha fáj,de legalább tudja az ember h. hányadán áll a másikkal.Lehet nem sueretsz megbántani valakit,de azt lehet úgy is h. megmagyarázod,mert ha nem szeretsz valakit akkor kénytelen vagy valahogy megmagyarázni h. szakítani szeretnél.ha pedig túl tökéletesnek tart a lány akkor sokkal tovább tart kiheverni téged,mert téged fog keresni mindenkiben.Mondjuk ez egy ördögi kőr,mert mindenki azt mondja h. rossz h. megcsaltak,mert így nem tudok bízni senkiben, de ha meg nem megcsalás hanem kiszerett belőlem,akkor meg a lány(vagy fiú),magát fogja hibáztatni h. biztos elrontott valamit, vagy teljesen elveszti az önbizalmát.Felnőtt fejjel én is máshogy látom a világot.Pl én csak komoly kapcsolatban éltem nemi életet,de felnőttként már megesett h. az első 1-2 randi után megtörtént a dolog, és őszintén szólva örülök is neki,mert oszámomra nem volt jó érzés ahogyan az a fiú csinálta és lehet bele tudtam volna szeretni(bár kétlem mert nem a rossz szex miatt szakítottam vele első sorban),hosszu távon ez fusztrált volna.A bulizással kapcsolatban nem értek veled egyett,mert pl én szeretek bulizni,de csak a párommal(ha van barátom), nélküle sose mennék el.Viszont ez nem jelenti azt h. azért járok bulizni ha épp nincs barátom,mert pasit akarok fogni.Persze jó lenne megismerni vmi normálisat,de tuti nem feküdnék le vele úgy h. nem is ismerem és nem beszéltem vele csak dúr bele.De most van párom, szilveszteri buliban jöttünk össze és már 2 éve lassan h. együtt vagyunk, azóta nem is voltunk bulizni csak egyszer.

Szerintem sok lány vágyna rád,de nőknek szerintem az kell h. egy férfi legyen férfias,de közben pedig oltalmazó, tehát ha gondoskodásra vágyik egy nő akkor azt kapja meg,de ha férfinek kell lenni akkor tessék annak lenni.Szóval legyél őszinte, az jó h. nem csalsz meg senkit,de pl az ágyban jó ha romantikus vagy,de néha vad, férfias.Ha vígasztalni kell, vagy gyerek téma van akkor nyugodtan lehet egy férfi aranyos és gondoskodó.Na meg a nők is szeretnek anyáskodni, szóval az is jó ilyen téren hasznosnak tartják magukat.De túlzásba sem szabad esni, szóval ha egy nő azt látja h. túl "nőies vagy", sírhatsz,de ne túl sokat,lehet érzelgős,de annyit mint egy nő.Lehetsz kedves,de ne minden percben, néha nemet is kell mondani.(ú ez hosszúra sikerült).Ja meg ha egy lány ad magára még nem biztos h. jellemzi a tulajdonságát.Pl. én többnyire farmer,poló ami illik hozzám,de elöfordult már h. magassarkúban, mini szoknyában,feszes pólóban voltam(de ettől még ugyan az az ember vagyok)

25/l

2010. szept. 24. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Elég gyerekes vagy. Ilyen bemutatkozást 15 évesen illik írni. Utána már illik komolyodni.
2010. szept. 24. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Nos, Írtad a szövegedben hogy, nem szereted a beképzelt, egoista lányokat! Te viszont leírod magadról, hogy aranyos vagy, kedves vagy, helyes vagy, cuki vagy, ügyes vagy mert rendszergazdának tanulsz, jólelkű vagy stb.. sorolhatnám ha mindet leírnám nagyon hosszú sorok lennének és egyet leírtál 3-szor-4szer pl: azt hogy te milyen aranyos vagy szinonímákkal. Akkor te mi vagy ha nem egoista??
2010. szept. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim válasza:
100%

Semennyire. Nem magadat kell fényezni 30 000 oldal terjedelemben, hanem ÉRDEKLŐDNI KELL A LÁNY IRÁNT.

Legalább tegyél úgy, mintha. Kérdezz, beszéltesd magáról, a véleményéről bizonyos dolgokról, mit szeret, miért szereti, stb., reagálj rá, figyelj oda rá.

Én egy ilyen önfényező regényt el se olvasok. Tudod mit sugároz? Hogy "jaaaaaj, én annyira de annyira jó csávó vagyok, mégse dugtam már vagy 5 éve, és nem értem, hogy miért, most már jöjjön valaki, bárki, akárki, álljatok már szóba velem." Ez szánalmas. Legyél férfi.

2010. szept. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
:D
2010. szept. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:

Huh, ti aztán ki tudjátok forgatni a szavaimat(Y)

Egy szóval nem mondtam, hogy jól nézek ki, sőt, kifejezetten csúnyának tartom magam.

Aranyosnak se tartom magam, csupán azt írtam le, amit mondott pár ember. És nem akarok meghúzni senkit sem.

Nem akarok kapcsolatot se, csak érdekelt, hogy felkelteném e valaki figyelmét:) A bemutatkozásban nem nagyon tudok a másik félről érdeklődni.....:)

Egyébként ha beszélek egy nővel, akkor beszélek csak magamról ha rákérdez valamire, legtöbbször én érdeklődöm:)

15 évesen azt se tudják az emberek, hogy mik a belső értékeik. Idősebbek meg nem írnak, mert nem mennek vele semmire.

2010. szept. 25. 22:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!