Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Amikor az exed újra össze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor az exed újra össze szeretett volna jönni veled,hogyan közeledett vagy próbált közeledni feléd? (Tegyük fel,hogy még mindig szeretted)

Figyelt kérdés
2021. aug. 22. 13:35
 1/4 anonim ***** válasza:
86%

Tokmindegy szeretem vagy nem.


Van aki sima emberi/baráti alapon közeledik, és apránként feszegetve a határokat.


Van, aki meg az egyben tudtomra adta siman, hogy szeret és vár. Ha úgy gondolom nyissak felé.


Es vannak akik szakitas utan azt hiszik natur a szex jár még nekik. Ők visszajárnának csak szexre, de az ilyenek altapaban azt bosszubol teszik, tehát a szexet ugy csinálják hogy lesz.rnak vagy dühből vagy mellette beszelgetesnel magukat magasztalják hogy neki már van párkapcsolata bibibí vagy fiz.emelést kapott bibibí, szoval kompenzálni akarnak csak vmit vagy sérult az egójuk csak.


Az utobbi a legritkább. Azaz szajitas utan hogy egy ex csak szexért járna vissza ill csak arra utazna az irto ritka.

2021. aug. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Írt nekem, megpróbáltuk, újra sz.. rul sült el.
2021. aug. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

1. Hónapok után teljesen váratlanul ért, mivel ő dobott, küldött egy sms-t, hogy haragszok-e még? Aztán felajánlotta, hogy legyünk csak szexkapcsolatban.


2. Mivel ezután ghostingolt, megmondtam neki, hogy ennek nem sok értelmét látom, döntse már el mit akar. Pár hónap múlva elkezdett like-olgatni, pedig már rég töröltem Fb-on, csak sajnos nem tiltottam. Nem reagáltam semmit.


3. Utána még változatos Fb füstjelekkel próbált közeledni, de nem mondom, hogy én nem éltem ilyesmivel. Volt like, szerelmes dal megosztása, erre válasz szerelmes dal megosztása, stb...


4. És volt amikor személyesen megjelent a munkahelyemen, hogy lásson. Ez 2 év után.


Egyetlen esetben sem gondolta komolyan.

2021. aug. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

8 évet voltunk együtt, elhagyott egy másik nőért, én akkor elmondtam mit gondolok a nőről.

Több mint 5 év után felhívott, (egyetlen egyszer sem beszéltünk ez idő alatt) hogy igazam volt, és 100x megbánta, hogy elhagyott.

Nekem ő soha nem kellene újra

2021. aug. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!