Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak szerintem lettem teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem lettem teljesen megalázva?

Figyelt kérdés

Sikerült kiharcolnom egy együtt töltött hosszúhétvégét a barátommal, mivel nem sokat találkozunk, de nem alakult túl jól.

Tegnap este a baráti összejövetelen már belázasodtam (40fok) és elment a hangom, így taxival hazamentem a barátomék házába, mivel a nyaralójukban volt, ő a többiekkel elment találkozni a volt osztálytársaikkal, ahol lányok is voltak.

Ma pedig fél órával hamarabb kivitt a vasútra, mert egyik barátjával mentek egy másik találkozóra. Most elsírtam magam a vonatra várva így betegen, kicsit jobban vagyok de elkeseredtem, mintha csak egy önző kisfiú lenne. Nem szokott ilyeneket csinálni, 2 éve vagyunk együtt, 22 évesek vagyunk



2021. aug. 22. 14:35
 1/10 Noren1989 ***** válasza:
95%

Igazából csak tapintatlan, mint a szar.


A bulit egy kicsit is magára adó csóka otthagyta volna, és hazavisz...

2021. aug. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
LOL, ez még kisfiú.. Egy igazi férfi hazavitt és ápolt volna, főzött volna neked egy teát, vagy egy levest. Hagyd ezt az élettelen szart, nem kell ez neked.
2021. aug. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
20%

Jaj igazi ffi.


Ezt 40 felett is megcsinalja mindenki hogy lepasszolja az asszonyt aztan megy a programra.

2021. aug. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%
Komolyan vett volna akkor haza vitt volna, és veled marad mindaddig amíg jónak látjátok. Hogy egy bulit többe néz téged, ez mindent elmond róla. Nem az igazi ez a kisfiú, te más valakit erdemelsz.
2021. aug. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
12%
Persze ha vki beteg akkor önző is kapasbol
2021. aug. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
92%
Nem kisgyerekekkel kellene kezdeni, akiknek fontosabb a buli meg a haverok, hanem olyannal aki megbecsül.
2021. aug. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
87%
Én szakítanék a helyedben
2021. aug. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
94%
Igaza van a többieknek... ez még egy éretlen gyerek, aki nem szeret igazán, mert gyerek.
2021. aug. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
84%

"Kiharcoltad" a hétvégét - tudtad előre, hogy nam ketten lesztek? Miért kellett ezért harcolni?

"taxival hazamentem a barátomék házába" - ha már ivott, és mindenki más is, azért elkísérhetett volna, ha látja, hogy ez neked fontos - mondtad neki? Kérted?

"keveset találkozunk" - itt kezdődött számodra a probléma. Neki is kevés? Tudja, hogy neked kevés? Talán ezt meg kéne beszélni, és nem harcolni. kiharcolni, amit ő esetleg nem is akar.

2021. aug. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
87%
Ez még csak most van, de ha összeköltöztök mi lesz?
2021. aug. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!