Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Problémát jelenthet egy kapcsolat, ha a két fél más érzelmi beállítottságú?

Figyelt kérdés
Nőként elég érzelmesnek gondolom magam, fontosnak érzem érzésekről beszélni és jól esik, ha a másik is kifejezi az érzéseit és szeretetét, most viszont egy olyan férfival alakul a dolog, aki nagyon rendes és jól megértjük egymást, de egyáltalán nem érzelmes típus, nem is nagyon fejezi ki az érzéseit, és ez kicsit zavar, mert nem tudom pontosan, hogy mit érez. Nekem jól esne, ha tudnám, hogy nem csak nekem fontos, hanem én is neki. Persze tettekben ez kifejezhető, viszont nem egy helyen lakunk, így csak hétvégén tudunk találkozni, szóval hétközben amúgy is csak beszélgetni szoktunk, szóval így az ilyen apró gesztusok elmaradnak, ami kifejezné. Megszokható ez, vagy mindig is zavarni fog?

2021. aug. 22. 20:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Amikor én ilyen helyzetben voltam idővel csak több konfliktust okozott, hogy nem érzem magam elég fontosnak, hiába fejeztem ki felé többször is.
2021. aug. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem hogy hosszútávon működik, ha neked szükséged van erre... Nálunk a szex ilyen, hogy én érzéki vagyok ő meg megb..szni akár meg szopatni mint egy lotyót. Nem fogunk sokáig együtt maradni. Szerintem.
2021. aug. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
50%
Nehéz az összecsiszolódás, de nem lehetetlen.
2021. aug. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
89%
Még az elején lelépnék és keresnék egy hozzám hasonlót. Később csak frusztrálni fog úgyis. Távkapcsolat meg hab a tortán, a kettő együtt igazi időpazarlás.
2021. aug. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
63%
Ne várj változást kedves Kérdező! Az alapokban a hiba. Keress egy hozzád illőt!
2021. aug. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
76%

Úgy fogsz járni mint én ...

Összejöttem egy vadp@r@szttal, pedig finom nő vagyok, akinek fontos a kommunikáció, fontos az érzelmi intelligencia.

Ő nem fog változni, te változtathatsz, lelépsz.

2021. aug. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
6%
a legtöbb nő pedig a bunkó embereket szereti.. én is azt voltam amikor megakartam dugni valakit és akkor össze is jött, amikor kedves voltam akkor kis nyominak néztek..
2021. aug. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
88%

#7

Off:

Szerintem Te egy pisis hülyegyerek vagy, értelmes felnőtt férfi nem ír le ilyeneket.

Bocs.

2021. aug. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
5%
7. 30 évesen az vagyok ? !
2021. aug. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
8: Hát pedig igaza van, ezen az oldalon is állandóan ilyenekre panaszkodnak, számold már össze, hány nő van kapcsolatban ilyen férfiakkal.
2021. aug. 23. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!