Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedek egy sráccal, mindig a haverjai is ott vannak a találkozásnál, hogyan mondjam el neki, hogy ez engem zavar?

Figyelt kérdés

Ő eléggé barátkozós típus és én nagyon nem. Sajnos egy olyan helyzetben ismerkedtünk meg, hogy teljesen olyasmi voltam épp mint ő, jó kedvű, barátkozós, közvetlen mert épp olyan hangulatom volt. Mikor találkozunk általában minimum 3an vagy annál többen szoktunk lenni. Nem szeretnék neki csalódást okozni mert lehet neki ez teljesen normális de így nem fogjuk egymást igazán megismerni mert csak ide megyünk, oda megyünk, bulizunk (amiben én nem is érzem jól magam mert még őt sem ismerem igazán nem hogy a többieket). Azt mondja neki a bizalom, az őszinteség a legfontosabb. De már túl sokszor játszottam el azt mint ha én is ezekben a helyzetekben jól érezném magam, pedig nem 😕 hogyan beszéljem ezt meg vele finoman, hogy ne az legyen, hogy hazudtam neki.

Fontos nekem és nagyon rendes velem ezen kívül..



2021. aug. 23. 20:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az úgy nem rendes ismerkedés, ha ott vannak a haverjai...

Nem is az a lényeg, hogy nem vagy annyira barátkozós, mert ha az is lennél, akkor is kettesben kellene ismerkednetek. Így olyan, mintha csak haverkodni akarna.

2021. aug. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%
Ez nem a haverokról szól. Egyszerűen nem gondolja komolyan a dolgot. Én nem mennék ilyen “randikra”.
2021. aug. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%
Jóképű lehet hogy eddig elviselted ezt, ha 1 fokkal mégjóképűbb lenne akkor szülei jelenléte se készítene ki talizáskor
2021. aug. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
92%

Én ezt nem mondanám ismerkedésnek, vagy randinak. Lehet, hogy ő csak barátkozni akar?

Ha egyértelműen partnerként érdekled, akkor én szólnék, hogy szeretnék vele kettesben találkozni.

2021. aug. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
El kell mondani kerek perec. Mondjuk ez számomra nem ismerkedés pláne nem randi. Randin 2 ember van,nem a haverok. Én anno nem egyszer tettem szóvá ezt,olyannak akivel ianerkedtem. Vagy ennyire fosik a gyerek?
2021. aug. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez így nem randi , csak haverkodàs
2021. aug. 24. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!