Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vesztette el az érdeklőd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vesztette el az érdeklődését?

Figyelt kérdés

A barátommal egyutt vagyok egy éve.

Mindig kívánatosnak tartott egesz addig amikor egy nő jelenlétét kifogásoltam a facebookjan, akit le is szedett, plusz még jó párat, akik társkeresőről való ismerősök voltak, elmondása szerint megpróbálta velük a kapcsolatot, de nem ment, de barátok maradtak

Mióta kitörölte a nőket, azóta szexuális érdeklődése lanyhult irántam. Vajon hiányzik neki valamelyik es szenved, azert lanyhult az érdeklődése?

Ő kezdte ezt a töröljük ki trendet, tőlem töröltunk először



2021. aug. 24. 07:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Eleve nevetséges ez a töröltetés. Azt hiszed ha facebookon nem ismerősök akkor nem tudják máshogy tartani a kapcsolatot ha akarják? Ha meg egyébként se beszélnek, akkor meg nem zavar sok vizet. Annyira felesleges ez.

Szerintem túlkomplikálod a helyzetet. A legjobb lenne ha a pároddal beszélnél, hogy úgy vetted észre, hogy kevésbé érdeklődő (a kis elméleted viszont inkább tartsd magadban), mi az oka, tudsz-e valamiben segíteni. Lehet, hogy stresszel valamin, pl munkahely és emiatt másra fókuszál.

2021. aug. 24. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
26%
Tapasztaltam, h ok feltekenykedhetnek, de ha te vagy az, rontasz a kapcsolaton
2021. aug. 24. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezt érdemled.
2021. aug. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
És nem is vagy elég jó a páros hancúrban.
2021. aug. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!