Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vesz komolyan ha így kommunikál?

Figyelt kérdés

Van egy kialakulóban lévő, friss kapcsolatom. Amikor találkozunk, akkor nagyon boldog vagyok a pasival, de online nagyon rossz a kommunikáció. Ha magamtól nem keresem, akkor ő nagyon ritkán keres, akár napokig rám se ír. Én se vágyom egész napos chatelésre de ez nekem nem esik jól. Ezt egyszer említettem neki, mire ő megnyugtatott, hogy szeret velem lenni és komolyan gondolja, de fél hogy a messenger lelhallgatja az embereket. Ami nem értem miért annyira ijesztő hogy ne beszéljünk, senkit se érdekel mi miről chatelünk... Általában ő szokott rákérdezni hogy mikor tudunk találkozni, de tegnap mikor írtam neki, akkor csak a napjáról számolt be, nem utalt találkozásra. Gyakorlatilag egy folyamatos érzelmi hullámvasúton vagyok miatta. Mikor találkozunk akkor a világ legromantikusabb pasija, akkor elhiszem hogy fontos vagyok neki és csak én kombinálok. Viszont naponta azzal szembesülni hogy milyen jól megvan anélkül hogy egy szót is váltanának, az lelombozó.

28n



2021. aug. 24. 07:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem igazán gondolja komolyan. Akkor többször keresne, ha nem is messengeren, de telon hívna pl.. van egy bnőm, volt egy hasonló " kapcsolata". A srácnak több nője is volt... Aki előbb irt neki azzal találkozott.
2021. aug. 24. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Valszeg nem szingli
2021. aug. 24. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötődik
2021. aug. 24. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem gyanítom, hogy lenne más is a képben. Ha a találkozásokról van szó, akkor engem szokott kérdezni mikor jó és kb mindig jó neki. Ráadásul ilyenkor mindig meglep virággal vagy valami meglepetéssel. És ilyenkor a pasi a ragaszkodóbb. Ezzel zavar össze, mert szerelmesnek mutatja magát, odafigyel az apró részletekre, láthatóan tervez velem. Online meg egy teljesen más ember.
2021. aug. 24. 09:58
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Az én kapcsolatom is elég friss. A párom az elején mondta higy ő nincs oda a messengeres beszélgetésért, nem szeret írogatni. Én ezt elfogadtam, hívott ha tudott. Mostmár csak azt veszem észre hogy ahogy leteszi a telefont, már ír messengeren is😅 ha a munka miatt nem tud hívni akkor is ír pár szót hogy tudja mi van velem..
2021. aug. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom.Én magamról annyit tudok mondani h pldául telefonon egyszerűen képtelen vagyok hosszan beszélgetni.A hivatalos dolgokat rőviden lenyegretörően elintézem.Ezzel nincs gond.Viszont irigykedve figyelem,hogy egyesek képesek orákhosszig beszélgetni,csevegni.Nagyon zavar,hogy nem látom a másik arcát, és ez lehetlenné teszi a hosszas kommunkációt.Persze más a helyzet,ha személyesen beszélünk.Azzal nincs problemám.
2021. aug. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nem kenném rá reflexből, hogy nem gondolja komolyan, de az igényeitek nem egyeznek az tuti.
2021. aug. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Hasznaljatok telegrammot, az titkositott. En sem szeretem a telefonalast, nem jo, ha nem latom a masik arcat. De egy kapcsolat elejen ezek nem jelenthetnek gondot, erot vesz magan az ember, kilep a komfortzonajabol, hiszen eros bizalmat kell kiepiteni, ami mashogy nem megy. En ezert mondanam, hogy komolytalan, mert hanyagol, amikor nem vagy vele. Raadasul kamu kifogast is bedobott, az meginkabb visszatetszo.
2021. aug. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is komolytalan. Azért néha megerőlteti magát arra az időre, hogy ne vesszen el a szórakozása. Láthatólag a kedvedben jár, mégis ő jön ki belőle jobban. Érdeklődhet az ember a másik felől máshogy is, nem csak cseten.

Az meg külön beszarás, hogy azt hiszi, a fb-t az ő szerelmi élete érdekli.

2021. aug. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy nincs mögötte semmi extra, egyszerűen csak vannak emberek, akik nem szeretnek csetelni, se hosszasan telefonálni.

Nemrégiben ismerkedtem valakivel, aki ilyen volt. Viszont én tudom magamról, hogy nekem fontos a folyamatos kapcsolattartás (nem 0-24 de azért napi pár mondatra vágyom, és ha van kedvünk, akkor akár hosszabban is). Szóval alapból nem is érdekelt a pasi, akinél ezt nem tapasztaltam. Olyannal jöttem össze, akivel egyezik az igényszintünk.

2021. aug. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!