Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vesz komolyan ha így kommunikál?

Figyelt kérdés

Van egy kialakulóban lévő, friss kapcsolatom. Amikor találkozunk, akkor nagyon boldog vagyok a pasival, de online nagyon rossz a kommunikáció. Ha magamtól nem keresem, akkor ő nagyon ritkán keres, akár napokig rám se ír. Én se vágyom egész napos chatelésre de ez nekem nem esik jól. Ezt egyszer említettem neki, mire ő megnyugtatott, hogy szeret velem lenni és komolyan gondolja, de fél hogy a messenger lelhallgatja az embereket. Ami nem értem miért annyira ijesztő hogy ne beszéljünk, senkit se érdekel mi miről chatelünk... Általában ő szokott rákérdezni hogy mikor tudunk találkozni, de tegnap mikor írtam neki, akkor csak a napjáról számolt be, nem utalt találkozásra. Gyakorlatilag egy folyamatos érzelmi hullámvasúton vagyok miatta. Mikor találkozunk akkor a világ legromantikusabb pasija, akkor elhiszem hogy fontos vagyok neki és csak én kombinálok. Viszont naponta azzal szembesülni hogy milyen jól megvan anélkül hogy egy szót is váltanának, az lelombozó.

28n



2021. aug. 24. 07:49
1 2
 11/12 Senior Séf ***** válasza:
Tudod, kérdező, a nők beszédközpontja klasszisokkal fejlettebb a férfiakénál. Ráadásul a nő kapcsolatteremtésre és fenntartásra használja a beszédet, a férfi ezzel szemben információközlésre. Etológusok úgy fogalmaznak, a nő azért beszél, hogy beszéljen, a férfi azért, hogy mondjon valamit. Amikor kettesben vagytok,, nyilván sokkal könnyebb dolga van, hisz van mire reagálni, könnyebb témát találni. Chaten azonban nehezen találja magát. Ne ródd ezt fel neki.
2021. aug. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Azzal a tanáccsal tudok segíteni, hogy próbáld visszafogni magad, bármennyire is tetszik ez az ember. Érezze úgy, hogy te vagy az, aki visszafogja magát, akit nem érdekel annyira ez az ember, ne utalj arra, miért nem hív (Rendes telefon nincs, csak chetelni lehet? Azt nem hallgatják le.) Nehéz lesz, de meg kell próbálni ahhoz, hogy jobban akarjon téged.
2021. aug. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!