Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vagyok folyton ideges a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok folyton ideges a férjemre?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem értem magamat. Senki mással nem viselkedek így, de az elmúlt néhány hónapban a férjemet hibáztatom mindenért.


Pl. ma voltunk egy ismerkedős rendezvényen, amire eléggé készültem. Mikor odamentünk, a férjem mondta, hogy menjünk ide-oda (nézzük meg a standokat, beszélgessünk a rendező sráccal, akit ismerünk, álljunk be fagyit enni, bábszínházat nézni), én csak bólogattam, bár legszívesebben emberekkel ismerkedtem volna. Amikor pedig a fagyival, ahelyett, hogy beálltunk volna a többi fagyizó közé beszélgetni, a férjem azt mondta, hogy üljünk le a fűbe, mert ő nem akar állva fagyit enni, akkor megsértődtem és eljöttem, anélkül, hogy egy embert megismertem volna a rendezvényen. A férjem hazahozott, majd azt mondta, hogy nem akarja, hogy elrontsam a hisztimmel az estét és őt hibáztassam és visszament gondolom elkezd ismerkedni.


Egyszerűen bármit tesz irritál és nem tudom, hogy miért. Pedig (szerinte) tényleg mindent elkövet, hogy jól érezzem magam. Miért érzek így?



#egyetem #külföld #Első félév kint
2021. aug. 25. 00:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

#egyetem #külföld #Első félév kint

Talán ebben keresd az okokat, mert amit leírtál, abból ezt ember ki nem találja.

2021. aug. 25. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne a ha kinyitnád a szádat és elmondanád te mit szeretnél? Nem a férjed hibája, hogy te képtelen vagy kommunikálni. Honnan kellene tudnia, hogy te mit akarsz, ha nem mondod el neki?
2021. aug. 25. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem szereted, irritál a jelenléte a vele való programok. Mással is ezt teszed, ennyire idegesít pl: barátnő? Ha nem akkor a személye idegesít!
2021. aug. 25. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
65%
Ha nekem mondaná meg valaki, hogy mit tegyek, akkor én is ideges lennék. Mindig mindenhol így dirigál?
2021. aug. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én akkor kezdek hasonlóvá válni, ha frusztrált vagyok, ideges, vagy meg akarok felelni valakinek vagy valaminek.

A fent leírt esetben például ez azt jelentette volna nálam, hogy nagyon stresszeltem azon, hogy barátokat szerezzünk, mert úgy éreztem ez egy nehéz, de mindenképp szükséges feladat. Félhettem, hogy nem tudom teljesíteni ezt a kihívást, ezért inkább a férjemre fogtam, hogy ne én legyek a hibás, ha nem sikerül.

Persze az is lehet, hogy szimplán nem jövünk ki, és irritál a férjem.


Gondold végig te mit éreztél valójában, fogalmazd meg magadnak. És vedd egy kicsit lazábban a dolgokat, a férjedtől pedig kérj bocsánatot a hisztidért és kezeld a szövetségesedként. Ha rájöttél, hogy valamiben hibázott, ami miatt így viselkedtél, akkor meg beszéld meg vele azt.

2021. aug. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!