Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férjemről találtam meztelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjemről találtam meztelen képeket a fénykép mappába, ti rákérdeznétek? A többi lent. Gáz nagyon

Figyelt kérdés
Kerestem a kisfiam babaképeit,és a férjemnek volt egy külön képek mappája,és ott voltak meztelen képek róla,hát bele pirultam,no nem azért mert prűd vagyok...arról a bizonyos testrészéről,és hát álló állapotba volt,januári feltöltéssel,teljesen ledöbbentem,és ha a nagylány találja meg?Basszus ez nagyon gáz,véleményt szeretnék!!!
2016. máj. 20. 11:42
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
27%
Én tuti szembesíteném a dologgal, kíváncsi lennék a reakcióra :D
2016. máj. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
100%
Nem ez a gaz hanem h kinek mutatta meg ha nem neked....
2016. máj. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 A kérdező kommentje:
Hát ez az!Mert nekem nem!!Rá kérdezek este!!!
2016. máj. 20. 11:48
 4/55 anonim ***** válasza:
Leírnád majd a végkifejletet? :) Kíváncsi vagyok a reakcióra :)
2016. máj. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 A kérdező kommentje:

Jó...de sajnos ez nem ilyen vicces:((nagyot csalódtam benne.

40-éves férfiről van szó,szerintem ez nem normális dolog,ha még itt tart,és nyilván,valakinek szánta a képeket.És miért őrizgeti???OK,nem gondolta nyilván,hogy be nézek oda,másik gépet használok,azon a gépen csak a régi képeink vannak,szedem össze hogy előhívassam őket....és ezt találom.

2016. máj. 20. 12:02
 6/55 anonim ***** válasza:
100%
Nem azért írtam, mert vicces. Csak kíváncsi vagyok, hogy miért csinálta. Ha lehet egy tanácsom: Nézd meg azon a gépen az előzményeket, hátha nem törölte le a dolgokat és kiderül valami.
2016. máj. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
95%
Szeretőt tart valószínűleg. Hát ha saját magában gyönyörködik, csak úgy, az meg elég beteges.
2016. máj. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 A kérdező kommentje:
Na megnéztem,nincs túl régi előzmény,csak pár hetes...de viszont vannak rákeresések lányokra,neveket látok,és ennyi!!!De most még idegesebb vagyok,mert nem tudtam,hogy használja ezt a gépet,lassú,szar az egész,ezek szerint még se annyira szar...
2016. máj. 20. 12:14
 9/55 anonim ***** válasza:
Nekem is vam meztelen képem magamról és nem küdlözgetem senkinek.
2016. máj. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg chat-flörtölget.Igazából ez sajnos elég gyakori...Szembesítsd a dologgal!
2016. máj. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!