Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem normális a barátom viselke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem normális a barátom viselkedése?

Figyelt kérdés

Bocsi ha hülyeség a kérdésem, de azért kíváncsi vagyok véleményekre ezzel kapcsolatban.

Várom, hogy találkozzunk, de aztán szex után, mindig elalszik egy kicsit. ilyenkor azt mondja aludjak én is kicsit mellette. Átölel ilyenkor engem. De én nem aludtam, sőt mocorogtam is, miután mondja, hogy hogy felébresztetem őt, nem hagytam már egy kicsit aludni.


2021. aug. 25. 22:39
 1/10 A kérdező kommentje:
Meg ha épp nem vagyunk együtt, és nem írok egyből, akkor kérdezi, hogy mit csinálok, ha ő nem ír, akkor nyomós oka volt rá, megérthetem, hisz a munkahelyen is mindig felidegesítik.
2021. aug. 25. 22:41
 2/10 A kérdező kommentje:
Meg ha épp valami vita van, akkor már mondja, hogy az én exeim, még ezeket a dolgokat se tették meg értem, de persze ő igen.
2021. aug. 25. 22:44
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
Egy manipulatív fasz. Nem tudom amúgy miért tud az exeidről, mit tettek meg mit nem..??!
2021. aug. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Egy pár dolgot elárultam neki, de nem mindent, de így is gyakran megemlíti őket.
2021. aug. 25. 23:06
 5/10 anonim ***** válasza:
87%
3 as vagyok. Aranyszabály, hogy az exekről nem ildomos beszélni, csak későbbi feszültségeket szül. Lehetne jobb témátok, ha meg nincs, akkor amúgy is halott az egész.
2021. aug. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ő kérdezgetett még az elején az exeimről, amúgy sokat nem beszéltünk róluk.
2021. aug. 25. 23:09
 7/10 anonim ***** válasza:
72%
3/5 vagyok. Látod itt az eredménye, a szemedre is hányta. Ezért nem ildomos. :D
2021. aug. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
76%
Amikor már felhozza valaki, hogy mit tesz meg érted gáz, ennél csak az a jobb "ha szeretsz megteszed" kategória.
2021. aug. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
70%

Az, h egy pasi szex utan elalszik, normalis.

Az meg a te hibád, hogy elmesélted, hogy az exeid semmit nem tettek érted, ezáltal te sajat magad áraztad le a pasi szemében és ezek utan joggal érezheti, hogy ha azok nem tettek semmit érted és mindent megkaptak, miert kene ő többet tegyen, mivel rosszabb mint a nyomi exeid?

Ez téged minősít, hogy az exeid kapcarongynak használtak és még el is dicsekszed, gondolod, hogy ezzel többre kapacitásod a masikat, pedig fenét! Ellenkezőleg....

önkritika, hallottál róla? Hogy lásd a magad kontribúcióját a dolgok alakulásában?

Persze te hibátlan vagy

2021. aug. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
77%

Kicsit túlértékeli magát.

Szerintem az ex nem tabu, de nálunk nem is nagyon téma.

Részletekről sohasem beszéltünk, minek is?

Azt levettem a nélkül is, hogy velem volt az első, rendes orgazmusa.

2021. aug. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!