Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg gyerekes vagyok azért, mert elszoktam vinni a szüleimet egy wellness hétvégére?

Figyelt kérdés

26 éves vagyok, már nem élek otthon egy ideje és szerencsére vagyok olyan pénzügyi helyzetben, hogy valamit megpróbáljak visszaadni a szüleimnek abból a sok szeretetből és támogatásból, amit kaptam tőlük, ezért minden évben beszoktam őket fizetni egy wellness hétvégére, meg elvinni őket és elhozni, illetve amikor szingli voltam, akkor velük szoktam tartani, külön szobában természetesen.


Már tavaly sem tetszett a páromnak, hogy beszoktam fizetni egy ilyenre a szüleimet, pedig felajánlottam neki, hogy elmehetnénk mi is, csak akkor egy másik szállodába, és csak az oda-visszaút lenne a közös ugye kocsival. Egyből mondta, hogy gyerekes vagyok, hogy még mindig a szüleimmel nyaralok.


Gondoltam arra is, hogy azt hiányolhatja, hogy nem hívjuk el az ő szüleit, ezért felhoztam azt, hogy és ha ők is jönnének? Azt mondta, hogy ez még így is gyerekes.


Elérkeztünk az idei alkalomhoz, idén is megkaptam, hogy gyerekes vagyok, viszont mi is meglettünk hívva az ő szüleik által, amire a barátnőm azt mondta, hogy ott kötelező megjelennük, mert már a család tagja vagyok.


Picit fura, nekem, hogy amikor az én szüleimmel lenne ilyen, akkor én gyerekes vagyok, amikor pedig az ő szüleivel, akkor menjek el, merthogy a család tagja vagyok :D


Picit továbbgondolva nekem egyáltalán nem szimpatikus ez, hogy ha nekem kell családi dolgokat bevállalnom, akkor nekem kötelező, ha viszont neki, akkor meg necsináljuk, merthogy gyerekes, próbáltam vele ezt megbeszélni, nyiltan és egyenesen, de nem jutottunk egyről a kettőre :-(.


2021. aug. 26. 16:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Aranyos dolog, kettesben miért nem mentek néha el?
2021. aug. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%

"Picit továbbgondolva nekem egyáltalán nem szimpatikus ez, hogy ha nekem kell családi dolgokat bevállalnom, akkor nekem kötelező, ha viszont neki, akkor meg necsináljuk, merthogy gyerekes, próbáltam vele ezt megbeszélni, nyiltan és egyenesen, de nem jutottunk egyről a kettőre :-(."


Teljesen igazat adok neked. Mivel próbáltad vele ezt megbeszèlni, de sikertelenül, így a helyedben elgondolkodnèk a kapcsolat további lètjogosultságán. Elkèpzelhető, hogy mèg számtalan ilyen helyzet lesz, ahol majd annak kell törtènnie amit ő akar, a szádat meg hiába tèped.

2021. aug. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ja igen ezt kifelejtettem, kettesben is elszoktunk menni, és nem csak hétvégére, hanem javarészt 10 napra, jó lenne ha csak ennyi lenne a baja! akkor legalább tudnám mi, vagy lehet tényleg gyerekes vagyok?
2021. aug. 26. 16:44
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem veled van a baj.

Szüleid nem szimpatikusak neki.. ennyi,,, rá kell jönni miért, és átbeszélni hogy meg lehessen oldani a helyzetet.

2021. aug. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez hülyeség. Még ha nem is lenne ennyire elmozdulva a mérleg nyelve az ő családja irányába... miért lenne gyerekes dolog a szülőkkel elmenni nyaralni? Abban az esetben, aláírom, fura lenne, ha azért menne vki nyaralni a szüleivel, mert nem érzi magát nélkülük biztonságban meg ragacsként viselkedik... de az, hogy elviszem a szüleim nyaralni, wellnessre, hogy együtt töltsük az időt és "kényeztessem" őket? Nettó hülyeség ezt gyerekesnek gondolni szerintem.
2021. aug. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem meg a barátnős gyerekes.


2020 januárjában amíg nem volt covid, anyukám és kettesben lányok mentünk el wellnesezni és ráadásul meg a szobánk is közös volt:D

Azta kutyafáját:D



szerintem rendes dolog amkt teszel és semmi rossz nincs benne.


Arról sincs szó hogy a másikat szándékosan hagynád ki, vagy nem ajánlasz alternatívát.


Nekem ez nagyon nem tetszene, főleg mert szerintem más van a hátterben csak így próbál fúrni.

2021. aug. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem csak nem kedveli a szüleidet, vagy feszélyezve érzi magát a társaságukban. Ebben lehet valami?
2021. aug. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én akkor mondanám ezt, ha nemcsak egy nyaralásra mennél el velük, hanem kivétel nélkül az összes hétvégén velük lennél, de akkor sem a gyerekes szót használnám. Azonban itt még véletlenül sem ez a helyzet, szerintem nem érdemelsz ezek alapján semmilyen negatív kifejezést. Az önállóság fontos, de évi egy nyaralás a szülőkkel az semmi, pláne, hogy nincs gyereketek még.
2021. aug. 27. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Cpt_Obviously ***** válasza:
100%

Szerintem sajnálja a rájuk költött pénzed.

Ez pont hogy nem gyerekes, hanem érett felnőtt dolog. Ezek alapján szerencsés szüleid vannak, a nőd is az, de te vigyázz vele.

2021. aug. 27. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Èn is a pènz rèszère gyanakszom. Ezèrt "nem tudja"megmagyarázni, hogy az a fajta nyaralás mièrt nem jó, de az övèk igen. Mert meri felvállalni, hogy az a baja. De ha belegondolsz, az egyetlen különbsèg az, hogy a szüleid esetèben te finanszírozod, míg náluk az ő szülei adták a meghívást.
2021. aug. 27. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!