Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kezelitek, ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezelitek, ha a párotok vállalhatatlanul leissza magát?

Figyelt kérdés
Szombaton történt, még azóta is kavarognak bennem a gondolatok. Elmentünk egy barátnőmékhez házibuliba, én vezettem, tehát nem ittam alkoholt, de ha iszok is, akkor is 2-3 pohárnál többet sosem. Párom viszont ivott, nem is keveset. A buli alatt szinte minden barátnőmmel táncolt, ölelgette őket folyamatosan, ami önmagában még nem is lenne gond, ha engem nem ignorált volna teljesen. Buli után az autóban hánynia kellett, így megálltunk, már akkor láttam, hogy nagyon rosszul van, alig bírtam a kocsiba visszaültetni. Hazaértünk, akkor jött az igazi nehézség, egy lift nélküli ház 3. emeletére felsegítenem őt, mikor alig bírt a lábán állni. Felértünk, gyorsan levetkőztettem, majd gondoltam, hogy másnapra kialudja magát és minden rendben lesz. Pár perc múlva szólt, hogy ismét hánynia kell, de nem bír felkelni, így vittem neki egy vödröt, amibe még 6-szor hányt az éjszaka-kora reggel során. Attól féltem, hogy teljesen kiszárad már, kórházba kell vinnem, nem vagyok ilyen helyzetekhez szokva, teljesen lebénultan éreztem magam. Azt gondolom mondanom sem kell, hogy egy percet sem tudtam aludni, annyira aggódtam miatta.

máj. 24. 10:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor nyugodtan fellehet venni videora, hogy miket művelt buli alatt, meg hogy hányt stb.

Vannak akik nem hiszik el és fogalmuk sincs róla ha nem látják visssza, milyen ocsmányra isszák magukat.

máj. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

”A buli alatt szinte minden barátnőmmel táncolt, ölelgette őket folyamatosan, ami önmagában még nem is lenne gond, ha engem nem ignorált volna teljesen.”


Többé nem lenne a párom és ezt kajakra ”mondom”.

A részeg énje előhozza a valódi énjét ami azzal egyenlő, hogy bármikor megcsalna, lecserélne téged más lányok miatt. De veled marad mert nincs szerencséje, vagy már szétcsalt és jó vagy neki egyelőre mint fix lyuk, fix pont az életében, de ha valamikor másba esik belé és hozzád nem köti sem kutya, sem hitel vagy gyermek akkor garantáltan el fog téged hagyni. Olyan szemtelen, hogy a barátnőid ölelgette/fogdosta a szemed láttára és levegőnek nézett téged. Nah az ilyen pofátlan hernyó tényleg bármire képes.

máj. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Engem is jobban érdekelne, hogy más lányokkal kavar. Együtt éltek? Hát ha berúg, elég büntetés a másnap.
máj. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Letisztáztuk a kapcsolatunk elején, hogy csóktól kezdve tekintünk megcsalásnak valamit. Nem az zavart igazán, hogy a barátnőimmel táncolt, én is táncoltam az ő pasijaikkal, hanem az, hogy teljesen levegőnek nézett egész este alatt. Nem kell állandóan a fenekemben lennie, de azért ez jóval a másik véglet volt. Lassan 3 éve együtt élünk, ilyen részegnek sosem láttam korábban, pedig máskor is előfordult már, hogy sokat ivott.
máj. 24. 10:22
 5/13 anonim ***** válasza:
89%

🤷Nos kérdező ha téged nem zavar, hogy bármikor hűtlen lenne hozzád akkor maradj vele. Tényleg az igazi arcát mutatta meg neked. Nem vagy már neki elég. Jól írta a kettes és hármas.

Az én párom a múltban jól leitta magát, még jó, hogy nem lett rosszul és egész végig rajtam lógott még akkor is ha mással "táncolt" - dőlöngélt inkább és ugrált akkor is én rám mosolygott, integetett XD - míg a te párod csúnyán kifejezve sz*rba se nézett.

Ha neked ez nem eléggé nyilvánvaló bizonyíték arra, hogy csak kényszerből van veled együtt akkor várd meg amíg kiderül, hogy hűtlen volt, szakít veled.🤷

máj. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Nem kell elmenni bulizni vele főleg ahol ennyi alkohol van a közelében! Nem tudja abbahagyni az ivászátot, viselkedni nem tud, utána meg hányja szét magát egész este és kinlódhatsz vele! Meg se érdemelte, hogy így bajlódj vele, az ilyet ottkell hagyni!
máj. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
50%

Az a baj, hogy leitta magát, vagy hogy eközben totál leszart téged?

Szerintem az utóbbi.

máj. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem(!) ha 3 év alatt ennyire még sosem itta le magát, akkor azért ennyire kiborulni miatta nem kell. Egyszer elszaladt vele a ló, előfordul, ha jól érzi magát az ember, elengedte magát, na bumm. Akkor kezdenék el aggódni, ha ez rendszeres lenne, és ez lenne a vége majdnem minden bulinak, ahova elmegy.

Amúgy engem is az jobban zavarna, ha a barátnőimet széttaperolná, de felém se nézne. Az, hogy egyszer leissza magát, hát ez van, ott a vödör, egy takaró rá, aztán másnapra kialussza, nem szép, nem férfias, nem örülnék neki, de hát na, van ez így, fordított esetben ő is ezt tenné velem, de ha részegen vállalhatatlanul viselkedik, akkor azt azért számon kérném rajta. Megbeszélnénk utólag. Aztán megnézném, hogy van-e változás a későbbiekben. Ha nincs, és máskor is tesz magasról a fejemre részegen, akkor azt azért jelnek venném, hogy valójában mit érez és mit szeretne csinálni.

máj. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
27%
Nem tudom. Az én férjem részegen olyan "happy részeg". Ő az aki mindig mindenkit szeret, mindenkit ölelget. Fiút, lányt, gyereket, kutyát még a diófát is meg a kerti széket. Engem nem szokott zavarni, mert tudom, hogy csak így fejezi ki magát részegen, nem megcsalni akar. Nyilván, ha azt látnám, hogy fogdos más nőt, az más tészta. Ő évente egyszer nyáron, a haverokkal kerti partin szokott inni. Én vagyok akkor az ész, én viszem haza stb. Kell néha ilyen is. Sokat dolgozik, gyerekünk van, sok a stressz, én nem sajnálom tőle az évi egyszeri bebszást. Szereti így kiereszteni a gőzt. Most ha a te pároddal is egyszer fordult elő és ez nem egy rendszeres havi, heti probléma, szerintem tedd túl magadat rajta! Beivott és? Semmi. Örülj neki, hogy tud hányni! A hányással szabadul meg a szervezet a felesleges alkoholtól és emiatt nem köt ki a detoxban. Az én férjem teljesen mindegy mennyit iszik, sose hány, csak szarul van. Ápolónő vagyok, nyilván tudom mikor van baj, de nem engedem neki a mértéktelen alkoholfogyasztást. Ha nagyon taccson van, akkor mondom, hogy jó Szívem, ennyi volt. Megyünk haza. Én lazább vagyok ebből a szempontból, de mindenki másképp reagálja le a szituációkat. Engem nem rémiszt meg az évente egyszer részegen vihogó tántorgó (esetleg hányó) férjem, mikor a szakmámban láttam már a sürgősségin agresszív meth elvonásos drogfüggőt is, meg agresszív alkoholistát is. Ha te ezt nem tudod tolerálni, akkor üljetek le és beszéljétek meg, mondd meg neki, hogy többet így ne viselkedjen! De én szerintem ez nem válóok.
máj. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Párommal egyszer esett meg. Durván kezeltem le.
máj. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!