Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megérthető? Fél év után a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megérthető? Fél év után a páromnak minden összejött az életében és ki is lépett az én életemből is.

Figyelt kérdés
Üzletember, sok pénzt bukott, bele is rokkant kicsit,nem tudta kezelni és emiatt engem is ignoralt. Két hónapig nem tudtam róla semmit. Most előkerült,azt mondja, kezdi magát összeszedni,és sajnálja,amit tett,de azért tűnt el,mert nem akart bantani,és fájdalmat okozni nekem, mert egyszerűen semmit sem tudott kezelni a munkahelyi kudarca miatt. Hogyan reagalnatok? Mrgbocsatanatok ?
2021. aug. 28. 12:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
66%
Lehet nem akarta , hogy làsd hogy szenved
2021. aug. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
82%

Mi lesz ha más probléma is felmerül a kapcsolatotokban? Akkor is az lesz a megoldása, hogy otthagy mondjuk akkor ha nem úgy alakulnak a dolgai ahogyan eltervezte?

Nem bocsátanék meg, erre nincsen mentség.

2021. aug. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Azt mondta, inkább engem nem akart bantani a viselkedésével. Arra viszont nem gondolt,nekem mennyire fájt,hogy nem tudtam róla semmit.
2021. aug. 28. 12:32
 4/15 A kérdező kommentje:
2: igen,ezt mondtam én is. Azt mondta, fejlődik,tanulja,hogy kell kezelni ezeket, változik.
2021. aug. 28. 12:33
 5/15 anonim ***** válasza:
94%
Megbocsátanék, de a kapcsolatot nem folytatnám. Aki csak úgy eltűnik az életemből, az biztos, hogy nem szeret, nem tisztel, és nem lehet rá számítani. Ha családalapítást tervezel, ezzel az emberrel csak az idődet vesztegeted. Hobbicsődörnek viszont jó lehet.
2021. aug. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
81%
Értem, a férfiak hajlamosak arra, hogy a kudarcaikat elbújva kezelik. Ha viszont számíthattál rá, mikor te voltál mélyponton, mikor ott volt melletted az együttlét alatt, és boldoggá tett, akkor arra fókuszálj csak. Ha nem, akkor ez az egész kapcsolat csak róla szól, és máskor is lelép, ha úgy jön össze valami. Bár nem tudom, fél év alatt ezt mennyire tudtad megítélni. Remélem, okosan ráérzel, hogy mi a jó döntés.
2021. aug. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Akkor még egy kérdés. Ha neked lesz valami bajod vele, mással akkor mit fog tenni? Akkor is elmenekül majd, mert nem tud mit kezedni a helyzettel? Ez nem így működik. Egy párkapcsolat többek között arról is szól (kellene), hogy együtt vagytok akkor is, ha valami rossz történik, és esetleg megerősödik a kapcsolat.

Hogy tudnál bízni abban, hogy nem történik megint olyan ami miatt ő inkább úgy érzi, hogy el kell menekülnie ráadásul úgy, hogy még be is vallja semmibe vette az érzéseid, hiszen nem is gondolt arra, hogy neked mit okoz? Egyszerű önzőség amit csinált.

2021. aug. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Oke, megertem, de mi mar nem folytatnank.
2021. aug. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
64%

"Értem, a férfiak hajlamosak arra, hogy a kudarcaikat elbújva kezelik."


Ilyen hülyeséget. Két hónapra eltűnt, azt sme lehetett tudni mi van vele.

Nem kellett a másik nőnek és most visszakullogott.

2021. aug. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
26%
9#, amit írsz, az csak egy rosszindulatú feltételezés. Az idézett példa viszont pszichológiai megfigyelésen alapuló tény, létező dolog. Fél éves, frissnek mondható, szinte még teljesen ki se forrott kapcsolat volt, mikor a csávó bukott egy nagyot. Talán el kellett adnia házat, kocsit, barátok cserben hagyták, elvesztette a munkahelyét.... De talán én azért értem meg, mert hajlamos vagyok én is bezárkózni, ha odab.sz a sors, amíg fel nem dolgozom valamelyest.
2021. aug. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!