Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon sok dolog összejött és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon sok dolog összejött és másfél hete nem szexeltünk... aggódjak?

Figyelt kérdés

Nem volt veszekedés meg semmi ilyesmi, szimplán volt páromnak éjszakás műszakja, nekem céges csapatépítőm, aztán voltak esték mikor 8-10ig dolgozott itthonról, jöttek át hétvégén barátok, vittük a cicákat állatorvoshoz... rettenetesen sűrű hetünk volt és most tűnt fel, hogy másfél hete nem is szexeltünk. Minden nap érdeklődik, beszélgettünk, bújt, ölelt, puszilgatott, de egyszerűen ennyi. Ma is 8ig dolgozott, holnap ő megy csapatépítőre... megpróbálok kezdeményezni ha hazaér, de most rendesen azt érzem, hogy szorongok, pedig már évek óta együtt vagyunk :D


Kérlek nyugtassatok meg, vannak ilyen hetek, nem a világvége, máshol is előfordul?

Huszonéves pár vagyunk, 3 éve együtt


2021. máj. 6. 20:46
 1/8 anonim ***** válasza:
18%
Majd a csapatépítőn bepótolja. Nekem egyből feltűnne, hogy a pasim bújik, ölelget, puszilgat, aztán elfordul aludni, vagy egyéb teendőkbe kezd.
2021. máj. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nyilván, ennyi erővel én is félrek*rok a csapatépítőn, mert ugyebár az ember nem lehet szociális lény, nem találkozhat a kollégáival barátilag azok után, hogy 1 évig nem látták egymást csak a képernyőn. Nonszensz. Nem csal meg, akárhova megy mindig ír, küldd képet kikkel merre jár (magától), írja, hogy hiányzom és nem mellesleg bemutatott már az évek során az összes kollégájának mert volt, hogy hívott engem is ezekre a programokra.
2021. máj. 6. 20:57
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
Akkor min aggódsz? Mert teljesen úgy jön le hogy hirtelen eszedbejutott hogy szexelni kéne mert holnap elmegy nélküled szórakozni.
2021. máj. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%
Ez csak rosszabb lesz
2021. máj. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%
Nem a tulajdonod, elvileg bizalomra épül a kapcsolatod. Vagy tévedek? Bakker, másfél hét már a világvége szex nélkül??? Nekem van amikor marhára nem esik jól a szex, de a párom nem aggódik. Van amikor a páromnak nincs kedve hozzá. Nem aggódok. Lehet így is, csak ezért írtam le.
2021. máj. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Emberek vagytok, nem nyulak, simán előfordulhat, hogy összejönnek a dolgok és kimarad 1-2 hét, ha bumm. Ne kombinálj, azzal magadnak is ártasz meg a kapcsolatodnak is.
2021. máj. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
81%
Aggódással mit oldasz meg? Összejöttek a dolgok, van ilyen. Most képzeld el, aki gyereket vállal, annak minimum 6 hét kimarad. 6 hét, ha minden flottul megy. Ha meg bajok vannak, akkor akár egy egész év is eltelhet szexmentesen. De jöhet egy betegség, egy baleset, ami miatt valamelyikőtök ideiglenesen képtelenné válik a szexre.
2021. máj. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Jó isten, huszonéves pár vagyunk mi is, és simán volt már olyan hogy két hétig nem szexeltünk. :D Hát nagy ügy. Basszus, itt van előttünk az egész élet szexelni, kit érdekel, hogy két hétig nem volt rá időnk / kedvünk. :D Az élet nem csak a szexről szól.
2021. máj. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!