Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bunkóság lenne olyat kérni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bunkóság lenne olyat kérni a páromtól, hogy szülinapomra tárgyi ajándék helyett annak az árát adja hozzá a befektetnivaló pénzemhez?

Figyelt kérdés
Mindenem megvan, se egy új nyaklánc, se egy új sminkecset, se egy új táska nem hiányzik az életemből, azonban folyamatosan fektetek be (tőzsde, kripto, ingatlan stb.), egy garázst szándékozom legközelebb venni, jobban járnék, ha oda menne minden nekem szánt euro. De szerintetek nem bunkóság ilyet kérni? Nem régóta vagyunk együtt, de mindig vesz nekem ajándékokat, most azonban így többre mennék.

2021. aug. 31. 16:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem bunkóság, de azért ez nem túl személyes ajándék, én nem örülnék, ha a párom ezt kérné tőlem. Személytelennek, semmilyennek éreznem ezt az "ajándékot".
2021. aug. 31. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
81%

Nem, ezt nyugodtan megmondhatod neki.


Szerintem egyre gyakoribb probléma az, hogy nem igazán tudnak az emberek mit adni a másiknak ajándékba.


Általában a ruhákat megveszi az ember magának is, vagy év közben amikor éppen kell valamire valami.


Én a legutóbbi 2 kapcsolatomban is az utolsó években , elmentünk kirándulni, vacsorázni , úgymond kicsit romantikázni 1 napra amikor születés névnap vagy bármi ilyen ajándékozós ünnep alkalmából.


Ismerősömék pl. az ilyen ajándékozós pénzeket nyaralásra utazásra teszik félre.

Egy üveg bor pezsgő ebéd vagy vacsi egyre több helyen csak ennyi van, ne jó meg egy nőnek veszel egy csokor szép virágot :)

2021. aug. 31. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
63%

Ha ilyen sminkecset szintu ajandekokat ad, akkor megertem.

Az en kapcsolatomban, ahol szemelyes, sokszor nem targyi vagy nagy erteku ajandekokat adunk, az lenne.

2021. aug. 31. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Elképzelem milyen fejet vágnál, mikor durcásan bevágná a kukába a kilós aranyrudat amivel meg akart lepni. 😃
2021. aug. 31. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
🤣🤣🤣 imádlak
2021. aug. 31. 17:40
 6/13 anonim ***** válasza:
64%

Hát kedves, az ilyen,nem szégyenlős típusú emberek a nyerők manapság :)

Szülő/rokon-gyereknek megszokott, hogy kp-t ad, de egy párkapcsolatban?

Nem tudom, milyen a barátod, de, ha én lennék és bedobnád, hogy akkor most inkább nem egy parfűmöt szeretnél kapni, hanem pénzt, amit te majd befektetsz???

Hááát...

2021. aug. 31. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Kérdés, hogy nevelték, mi a hozzáállása az ajándékokhoz. Én speciel ezt egy korrekt dolognak tartom, ha vkinek nincs épp semmire szüksége, a pénz meg jól jön valamire, amit gyűjt, pénzt kér - és azt is oda lehet úgy adni, hogy ajándék jellege legyen... be lehet szép, színes borítékba csomagolni, szép betűkkel ráírni / rányomtatni, hogy "hozzájárulás a garázshoz".

De van olyan ember is, akinek ez nem ajándék, meg úgy nevelték, hogy az ajándéknak az a lényege, hogy nem beszélik meg előre, hanem amit Ő választ, az az igazi ajándék.

2021. aug. 31. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Az nagy lesz amikor egy sminkecset árát beteszi a garázsra valoba 🤣
2021. aug. 31. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Nem egyet szoktam kapni, hanem szettet, ami kb. 50-60 ezer és nem szólóban, hanem egyéb sminkek mellé (nagyon szeretek sminkelni), szóval ha beleteszi, nekem az is segítség, annál előbb lesz meg az ára. :D


Azóta felhoztam neki, még örült is neki, hogy nem neki kell ötletelni, úgyhogy tök jó. Köszi mindenkinek! :)

2021. aug. 31. 20:04
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

Elég nagy tahóság.


Ha nem kell tárgyi ajándék, akkor legyen valami jó kis közös program az ajándék.


Ne legyél anyagias, az nagyon kiábrándító

2021. szept. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!