Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavar mást is, amikor a barátnője elalszik egy filmen?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel az első közös pont a FILMNÉZÉS volt. Pár hónapja vagyunk csak együtt, és eleinte végig tudott nézni egy filmet, de pár hete már mindegyiken elalszik. Már moziban is, amit azzal magyaráz, hogy nem tetszett neki a film. Ez engem eléggé frusztrál ez, hiszen mindketten filmrajongók vagyunk. Szeretek egyedül filmet nézni, de pont az lenne a cél, hogy kibeszéljük, kielemezzük -akár menet közben is- a filmeket. Próbálom tolerálni, de nehezen megy. Mit csináljak, hogy ne zavarjon ez? Ignoráljam a közös filmnézéseket?

2021. szept. 1. 10:14
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
94%
Nem :D
2021. szept. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
96%

Csak a filmeken alszik be, vagy mostanában úgy kb. minden esetben gyakran / könnyen elálmosodik? Mert az lehet, hogy szervi baj, vagy ha esetleg most váltott munkát, akkor annak a hozománya, mert meg kell szoknia a szervezetének.

Bár ez most, hogy így nézem a leírást... inkább annak tűnik, hogy te ki akartad jelenteni közös pontnak a filmnézést, ő meg neked akart imponálni, és a te kedvedért megnézte, de alapvetően nem egy óriási filmrajongó típus, és nem fog árgus szemekkel nézni egy filmet, ami nem tetszik neki (ezt abból gyanítom, hogy pár hónapos ismeretség, és "eleinte végig TUDOTT ülni egy filmet"... mi az, hogy eleinte itt? Kb. 1 hónap? az nem sok)


Ha más közös hobbitok nincs, akkor veszett fejsze nyele az ügy. Ha meg neked csak a filmnézés a hobbid, amivel tudnál kapcsolódni máshoz, én inkább a te érdeklődési köröd kiszélesítését javasolnám.

2021. szept. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
94%

Mikor nézitek? Újabban történt valami változás az életében, stresszesebb esetleg?

A mostani vacak időjárás is közbejátszhat.


Én is újabban álmosabb vagyok, néha bealszom a film közben (főleg ha az oldalamon fekszem, magzatpózban, na akkor garantált)


De még anno néztünk ketten egy - amúgy nagyon érdekes - filmet. Érdekelt nagyon, de már este volt, fáradt voltam, a végén már szó szerint fel kellett rázogatnom magam, hogy ne maradjak le a csavarról a végén.

2021. szept. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:

#2

Már lanyhad a próbálkozásom a filmnézéseket tekintve, de csak ott álmosodik el. Illetve, volt, hogy aludtunk 8-9 órát, és beszélgettünk az ágyban, és 7x aludt bele a beszélgetésbe. Legalábbis, 7-ig számoltam. Volt olyan beszélgetés is, este, hogy téma közben már nem válaszolt. Sötétben beszélgettünk, és nem láttam az arcát, és csak onnan vettem le, hogy már nincs ott, hogy nem válaszolt. Munkát nem váltott, és azt vettem észre, hogy nyaralás alatt energikusabbnak tűnt.


A közös pont a filmnézést, vagyis inkább a filmek! A megismerkedésünk alapja volt, ha lehet ezt így kijelenteni. Hobbiból filmkritikákat ír, és a kedvenc filmrendezőnk ugyanaz. El is határoztuk, hogy megnézzük az összes filmjét, de így…? Érdekli a filmkészítés is, de (eddig) csak elméletben. Mindig kérdez a filmkészítési technikákról, a cikkeihez. Több klasszikus filmet is átbeszéltünk már.


Sokkal energikusabb vagyok nála, de ez minden nőnél így volt. Egyszer fent voltunk közel 24 órát, és annál természetes volt, hogy álmos volt a végére. Én bírtam volna még a fentlétet, de siettünk haza aludni.

2021. szept. 1. 10:38
 5/37 A kérdező kommentje:

#3

Természetesen, este nézünk filmet. Már elért odáig, hogy legalább szól, hogy nem tudja végignézni, és menjünk aludni. De mindig úgy helyezkedik el, hogy a feje támasztva legyen. Így meg nem tud nem elaludni.


Nem stresszes. Legalábbis, akkor nem, amikor együtt vagyunk. A nagy melegben is ugyanaz volt, nem időjárás függő a dolog.

2021. szept. 1. 10:42
 6/37 anonim ***** válasza:
100%
Úristen, ha hétszer bealszik, hagyom aludni.
2021. szept. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:
Persze, én is hagytam, de 8-9 óra után?? Olyan volt, mintha teljesen fáradt lett volna. Hagytam aludni. Mégsem kínozhatom egy forszírozott ébrenléttel ennyi alvás után. :-D
2021. szept. 1. 10:52
 8/37 anonim ***** válasza:
92%
Nekem csak annyi jutott eszembe, hogy legalább néha maradnál csendben.. érzéketlen dumagép vagy, nyilván azért alszik, mert fáradt!
2021. szept. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
92%

Egyrészt elég önző vagy, mindenben a te ritmusodhoz igazodjon?


Másrészt megérne legalább egy vérvizsgálatot, mert ennyire fáradtnak lenni nem egészséges dolog. Lehet, hogy vérszegény vagy vitaminhiányos.

2021. szept. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:
Hja! Ha már 'dumagép', akkor ő sokkal többet tud beszélni. Általában! Volt, hogy 8-9 órát átbeszéltünk messengeren, és csak beszélgettünk, semmi fontos téma nem volt. Persze, fáradt. Este.
2021. szept. 1. 10:59
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!