Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavar mást is, amikor a barátnője elalszik egy filmen?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel az első közös pont a FILMNÉZÉS volt. Pár hónapja vagyunk csak együtt, és eleinte végig tudott nézni egy filmet, de pár hete már mindegyiken elalszik. Már moziban is, amit azzal magyaráz, hogy nem tetszett neki a film. Ez engem eléggé frusztrál ez, hiszen mindketten filmrajongók vagyunk. Szeretek egyedül filmet nézni, de pont az lenne a cél, hogy kibeszéljük, kielemezzük -akár menet közben is- a filmeket. Próbálom tolerálni, de nehezen megy. Mit csináljak, hogy ne zavarjon ez? Ignoráljam a közös filmnézéseket?

2021. szept. 1. 10:14
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
86%

Én ha vízszintbe kerülök, 5 perc múlva alszom.


Amúgy azt is észrevettem közös filmezésnél, hogy az olyan, mint egy "feladat", ne értsétek félre, nem tudok rá jobb szót. Ha csak nyomogatom a tévét, és valahol elkezdődik a Gyűrűk Ura, akkor az olyan stresszmentes, nézzük, most megy, fú de jó. De ha rákészülünk, hogy "este 8, nappali, Gyűrűk ura, popcorn, üdcsi", az olyan hangulatgyilkos valamiért.


Egyébként nagyon szeretek egyedül filmet nézni, mert megvan a saját ritmusom. Én pl. közben gondolok valamit, és leállok megguglizni, onnan meg elvezet cikkekhez, és fél órás olvasás után folytatom.

2021. szept. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
91%

21-hez hasonlóan, ha vízszintben vagyok és kicsit álmos, akkor a nap bármely szakában képes vagyok bealudni. Akkor is, ha a másik beszélgetni próbál velem.

Filmeken is simán elalszom. Ha fekve nézem, bekuckózva, akkor jobb eséllyel.

Kezdjétek hamarabb a filmet, ne este.

De a leírásból és a válaszokból kiindulva, szerintem nem vagyok egymásnak valók, ha még ennyit sem tudsz tolerálni. Páromat sosem zavarta, ha hamarabb elaludtam a kelleténél. Nem egy olyan hatalmas probléma, hogy elauldt a filmen. Majd megnézi újból, ha fontos.

2021. szept. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
100%

En meg a parom 180 fokban kulonbozunk izlesben. Nagyon jol mukodik a kapcsolat 15 eve, de a kezdeti udvarias erolkodest hamar elengedtuk. Nincs ertelme egymas kedvenceit egyutt neznunk. Nem is a tema nem kozos, a latasmod. En egy atlag amerikai filmtol szenvedek, egy muveszfilmet tartok normalisnak. Ahol egy birkat tenyeszto idos izlandi ember vagja a kormet a kadban. De eleg, ha csak en ertekelem.

Nem a te filmjeid szereti. Egy kapcsolatnak nem feltetlenul alapja. A kozos szabadido mar inkabb. Kirandulas vagy dagonya? Folyton buli vagy neha.

2021. szept. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 A kérdező kommentje:

"Elég hamar el is alszom, akár film közben is, nem szeretek későn feküdni. Szerintem ő is hasonló." - a barátnőm (mint én is) éjszakai bagoly. Csak akkor alszik be, amikor filmet nézünk. 😴


"Én azt tudom tanácsolni, amit már fentebb említettek: kezdjétek korábban a filmnézést." - ez jó ötlet, erre már gondoltam. Még nem sikerült összehozni.


"Anno az exem ha velem volt, folyton elaludt. Azért,mert velem teljesen biztonságban érezte magát, és kikapcsolt az agya." - persze, ez is benne van a pakliban. Ezt mondta is, hogy biztonságban érzi magát velem.


"De velem is történt már ilyen, hogy úgy aludtam el este, hogy nem is emlékszem rá" - velem is előfordult már, én is aludtam be filmen, szó se róla. Biztos aludtam el régebbi barátnőim mellett is film előtt. Arra szeretnék rávilágítani, hogy ő nem is próbál fennmaradni a közös filmhez. Mondtam neki, hogy ha a fejét nem kell tartania, akkor jön az álom. Ő mindig odabújik hozzám, ami nagyon jó, de így nem lesz filmnézés, nemhogy átvegyünk egy rendező komplett életművét, vagy egy sorozatot! Amikor egyedül nézek filmet, sorozatot többször én is elaludtam (volt, hogy egy részt 6x kezdtem újra), de ha fontos, akkor úgy ülök, hogy a fejem ne legyen kipárnázva. Volt olyan is, hogy nem tudtam aludni, felkeltem, és elindítottam egy filmet, kisvártatva el is aludtam rajta. Mert mint tudjuk, "a televízió a szem rágógumija".


"Amúgy azt is észrevettem közös filmezésnél, hogy az olyan, mint egy "feladat", ne értsétek félre, nem tudok rá jobb szót." - persze, kicsit olyan, de akkor az is feladat, hogy hétvégén elmegyünk kirándulni, mert annak is eleget kell tenni. Van olyan, hogy mindkettőnket érdekel egy film, és mivel szeretünk együtt lenni, ezért nem külön nézzük meg. Amikor még nem tudtunk találkozni, akkor "online filmnézést" csináltunk. Kitaláltam egy filmet, ő otthon nézte meg, én itthon, egyszerre indítva, majd a végén megbeszéltük. Volt, hogy menet közben rámírt, hogy álljak meg egy ki kell mennie. 😃


"Ha csak nyomogatom a tévét, és valahol elkezdődik a Gyűrűk Ura, akkor az olyan stresszmentes, nézzük, most megy, fú de jó." - szerencsére, egyikünk sem néz tévét, én már 2019 óta, ő meg idén mondta le a tévéadást.


"De ha rákészülünk, hogy "este 8, nappali, Gyűrűk ura, popcorn, üdcsi", az olyan hangulatgyilkos valamiért." - oké, de ez nem szex, hogy van-e kedve hozzá, és ha igen, akkor mikor, hol. 😏


"Egyébként nagyon szeretek egyedül filmet nézni, mert megvan a saját ritmusom. Én pl. közben gondolok valamit, és leállok megguglizni, onnan meg elvezet cikkekhez, és fél órás olvasás után folytatom." - ezzel én is így vagyok, de nekem az otthoni filmnézés a mozi kicsinyített változata, és szeretem egészben megnézni a filmet (ha tudom). Nem mindig sikerül. Miután megnéztem, sok cikket elolvasok az adott filmhez.


"De a leírásból és a válaszokból kiindulva, szerintem nem vagyok egymásnak valók, ha még ennyit sem tudsz tolerálni." - jó, persze! Már vártam a 'nem vagytok egymásnak valók' szöveget. 😒 Nagyon is hasonlók vagyunk, szinte egymás tükörképei vagyunk. Ezért is dolgozom ezen, hogy hogyan fogadjam ezt el, mivel -mint írtam- a film volt a kezdő kapcsolódási pont.


"Páromat sosem zavarta, ha hamarabb elaludtam a kelleténél. Nem egy olyan hatalmas probléma, hogy elauldt a filmen. Majd megnézi újból, ha fontos." - persze, én is ezt mondom, hogy nem olyan hatalmas probléma. Volt, hogy vittem neki filmet a kedvenceimből, mivel ő is ajánlott az ő kedvenc filmjeiből, amiket meg is néztem. Persze, elaludt a filmeken, és mondta, hogy majd meg is nézi őket, de aztán már nem érdekelte. Ez kicsit bántott, de túlléptem rajta. 🙄


"Nincs ertelme egymas kedvenceit egyutt neznunk. Nem is a tema nem kozos, a latasmod. En egy atlag amerikai filmtol szenvedek, egy muveszfilmet tartok normalisnak." - a filmekben is, ha nem is 100%-ig, de hasonló az ízlésünk. Az átlag amerikai filmeken csak röhögünk, nem is nézzük őket.


"Nem a te filmjeid szereti. Egy kapcsolatnak nem feltetlenul alapja. A kozos szabadido mar inkabb." - hogy magamat idézzem: "Mondom, filmes cikkeket ír hobbiból. Csomót beszélünk filmekről. Filmekből idézünk, és jókat röhögünk. Mindig jön egy-egy új filmötlettel, hogy mit kellene megnézni, meg miről akar írni." Volt, hogy elkezdtem egy filmet, egyedül otthon, amit régebben mind2nk látott már, ő írt is róla egy cikket. Posztoltam a Fb-ra, hogy éppen ezt a filmet nézem (nem a posztolás a lényeg), ő meg szóvá tette, hogy ezt együtt akartuk megnézni. 😔


De mindegy is, megoldást nem találunk rá, csak rohanunk körbe körbe, mint amikor a kutya üldözi a farkát, de elkapni úgysem tudja.

2021. szept. 1. 20:54
 25/37 A kérdező kommentje:

#17

Hogyhogy haldoklasz egy ideje?? Összefüggésbe hozható ez az aktuális vírussal? Esetleg, megkaptad a vakcinát? 😳


Ja, és ha már vakcina… Barátnőm (annak ellenére, hogy megbeszéltük, hogy még ne) beadatta az oltást. Nem lehet így konkrétan összefüggésbe hozni vele, de azt mondta, hogy előtte nem aludt be filmeken. Eleinte tényleg nem (ezt tanusítom), bár amikor először találkoztunk már megkapta. De csak az elsőt, a többit nem fogja. Felmerült bennem, hogy az oltás miatt lehet ez, és erre ő is gondolt már. 🤔 De még, ha ez is lenne, bizonyítani nem lehet. 😡

2021. szept. 1. 20:59
 26/37 anonim ***** válasza:
87%

Jesszusom kérdező, te valami irányítás mániában szenvedsz?? Nehogymár te döntsd el, hogy beadatja-e magának az oltást!

Aztán azt írod, hogy hasonló az ízlésetek, közben meg "Persze, elaludt a filmeken, és mondta, hogy majd meg is nézi őket, de aztán már nem érdekelte." 😂

Csóri csaj, remélem hamar észbe kap.

2021. szept. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 A kérdező kommentje:

Ezt annyira "imádom", hogy tök ismeretlen emberek pár mondatból már azt hiszik, hogy ismerik a másikat, és visszafogottan, de beszólnak neki! Én soha nem engedtem meg magamnak ezt a luxust, még egy anonim oldalon sem.


Csak, hogy elszomorítsalak, képzeld tök jól megvagyunk, szeretjük egymást, és nincs semmi baj köztünk! Sőt, minden jó!! A filmnézésre meg kitalálunk valami alternatívát. Korábban kezdjük el, vagy állva nézünk filmet, vagy kiveszünk szabadságot, és délelőtt nézünk filmeket. 😉


Erről az elalvás dologról péntek este beszélgettünk, és őt is aggasztja, mert ez nem egy sima fáradtság, köze lehet a vakcinához. Főleg, mert a barátnője is aluszékonyságot vett észre magán, ami előtt nem volt. Nagyon hasonlót, mint ami a barátnőmnek van, és ettől kissé megszeppent. Persze, bizonyítani nem lehet, és nem is biztos, de cikkekben is összefüggésbe hozzák a kettőt. De ne is menjünk bele az oltás témába, mert látom nem egy oldalon állunk. Csak még annyit ehhez, hogy az első oltás után "felébredt", és ehhez én segítettem hozzá, és -mint ahogy írtam is- több oltást nem fog engedni.

2021. szept. 5. 00:36
 28/37 anonim ***** válasza:
85%

Vakcina után 2 hétig lehetnek tünetei, fáradékonyság, kevésbé bírja a terhelést, azt követően nincs semmi. Kamuszagu, ha valaki mégis erre fogja, szerintem hipichonder, vagy valami mástól van baja.


A filmnézést magad mondtad, mint egyetlen közös pont, ami már szintén megszűnt. Szerintem eleve rossz, hogy egyetlen hobbitól várod legyen beszédtéma.


Kézeld lazábban, rengeteg jó ötlet kérdezett, hogyan nézzetek filmet, ami ha nem jön be még mindig millió más dolgot csinálhattok együtt.

2021. szept. 26. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
100%

Nézzetek szabadnapon filmet délután s ne este.

Többi estén meg had aludja ki magát, lehet ez az időjárás, túl kényelmes testhelyzet, bármi miatt.

2021. szept. 26. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
0%
Lehet vemhes
2021. szept. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!