Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavar mást is, amikor a barátnője elalszik egy filmen?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel az első közös pont a FILMNÉZÉS volt. Pár hónapja vagyunk csak együtt, és eleinte végig tudott nézni egy filmet, de pár hete már mindegyiken elalszik. Már moziban is, amit azzal magyaráz, hogy nem tetszett neki a film. Ez engem eléggé frusztrál ez, hiszen mindketten filmrajongók vagyunk. Szeretek egyedül filmet nézni, de pont az lenne a cél, hogy kibeszéljük, kielemezzük -akár menet közben is- a filmeket. Próbálom tolerálni, de nehezen megy. Mit csináljak, hogy ne zavarjon ez? Ignoráljam a közös filmnézéseket?

2021. szept. 1. 10:14
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
92%
:)) hogy zavarna? Enis bealszok o is bealszik. Ez semmit nem jelent max annyit hogy eretlen vagy egy kapcsolatra
2021. szept. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
95%

Nekem személy szerint nagyon fontos az alvás. Hiába alszom ki magam, ragaszkodom a saját bioritmusomhoz, azaz este tíz és tizenegy között nekem ágyban a helyem.

Elég hamar el is alszom, akár film közben is, nem szeretek későn feküdni.


Szerintem ő is hasonló.


Próbáljátok meg megbeszélni, és valamilyen kompromisszumot kötni, például korábban filmezni.

2021. szept. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 A kérdező kommentje:

#9

Ez nem őnzőség, nem kínozni akarom, hogy megnézzünk egy filmet, és nem kell az én ritmusomhoz igazodnia. Összeállítottunk egy listát, hogy milyen filmeket nézzünk meg. De így nem lehet. Van egy sorozat, amit meg akar nézni már rég óta, amit javasoltam neki, hogy nézzünk meg együtt, mert újranézném, de így nem lehet.


Vérvizsgálat előtt mondták neki, hogy lehet vashiányos. Amúgy, rendben van a vérképe. Javasoltam neki, hogy menjen el egy alvásvizsgálatra. Nem akar.


Nem a világ legnagyobb problémája ez, és nem egy közös hobbiról van szó, hanem egy olyan időtöltésről, amit mindketten szeretünk. Nem azon vagyok fennakadva, mintha pl. az ejtőernyőzés lenne a hobbim, és ő miért nem jön, mert fél az ugrástól, azt nem is erőltetném. Ez más. Általában a párok szoktak filmeket nézni, főleg azok, akik jobban érdeklődnek a filmek iránt. Biztos rosszul látom. 😒

2021. szept. 1. 11:10
 14/37 anonim ***** válasza:
96%
Kérdező, az is lehet, hogy egyszerűen már nem a hobbija. Az emberek változnak.
2021. szept. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
96%

Ehhez több szempontból szólnék hozzá.


1. Anno az exem ha velem volt, folyton elaludt. Azért,mert velem teljesen biztonságban érezte magát, és kikapcsolt az agya. Volt, hogy egy hétig nem találkoztunk, és amint átértünk hozzá, elaudt. Ő maga mondta nekem, hogy bennem bízik 100 százalékosan, és megnyugodott, kikapcsolt.


2. Én is rendszeresen elaludtam a filmeken. Bár én nem vagyok filmrajongó, nekünk is ez volt a közös hobbi. Esti filmezés. en viszont rendszeresen elaludtam, nem tudtam mit tenni.


3. Sok oka lehet, de ha nem megy nem kell erőltetni. Akkor addig találjatok más közös hobbit. Nézzetek youtube videókat, amik rövidebbek, és lehet róla beszélni. (PL.én mostanában ilyen bűnügyi videókat nézek, egy rész olyan 20 perc, ennyit tudok kb. Egyhuzamban figyelni amúgy is).

2021. szept. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 A kérdező kommentje:

#14

Mondom, filmes cikkeket ír hobbiból. Csomót beszélünk filmekről. Filmekből idézünk, és jókat röhögünk. Mindig jön egy-egy új filmötlettel, hogy mit kellene megnézni, meg miről akar írni. Szóval, érted. 😏

2021. szept. 1. 11:34
 17/37 anonim ***** válasza:
63%

Ha a nagyszüleimmel nősz fel, akkor megszokod, hogy a nézőtársaid elalszanak a tv, sportközvetítés, film, híradó stb. alatt.


Bár néha ez lesz belőle, átérzem a srác helyzetét, gyerekként velem is előfordult: [link]


De velem is történt már ilyen, hogy úgy aludtam el este, hogy nem is emlékszem rá, sokszor úgy, hogy a gép még ment, a villany égett, vagy a könyv a kezemben volt, de aludtam már el nő karjaiban is (ez szép emlék), de az utcán, vonaton is volt rá példa.


A baj az, amikor egyáltalán nem emlékszem rá, hogyan kerültem ágyba és így gondolkodom, hogy "vajon egyedül vagyok-e a lakásomban?" Néha történnek furcsa dolgok... Aztán van, hogy beugrik, még az is, hogy este hánytam (a semmitől, kb. haldoklom egy ideje), de hogy miért vagy hogyan arra a háziorvosok nem tudnak választ adni, rendes orvosra pedig se idő, se lehetőség nincs.

2021. szept. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
100%

Én azt tudom tanácsolni, amit már fentebb említettek: kezdjétek korábban a filmnézést.

Én olyan típus vagyok, hogy akárhány órát alszom előtte való éjszaka, ha éjfél után kezdünk bele a filmnézésbe, mindig bealszom. Nem azért, mert kimerült vagy stresszes lennék, hanem ilyen a bioritmusom, hogyha nem valami aktív tevékenységét csinálok éjszaka, akkor a testem automatikusan úgy veszi, hogy ideje nyugovóra térni.

Szóval lehet, a barátnőd bioritmusa is ilyesmi: ha igen, érdemes vagy koraestére, vagy a nap más szakaszára időzíteni a filmnézést.

2021. szept. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
100%
Én is simán bealszok a filmeken. EGyszerűen annyira hulla vagyok. Meg eléggé nyugtató, hogy a másik ott van és ilyenkor az ember elszenderedik, mert biztonságban érzi magát.
2021. szept. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem szimplán vannak ilyen típusú emberek, akik hajlamosak bealudni. Én is ilyen vagyok, ha rámjön, akkor simán elalszom olyan fimen is, ami amúgy érdekel. Férjem már megszokta, amúgy sem egyezik az ízlésünk, szóval mindegy, nem együtt filemzünk.

Érdemes film közben nasizi valamit, néha megállítani, felállni, kimenni pisilni, hozni egy pohár valamit, berakni egy popcornt. Akkor nem punnyad be az ember annyira.

2021. szept. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!