Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavar mást is, amikor a barátnője elalszik egy filmen?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel az első közös pont a FILMNÉZÉS volt. Pár hónapja vagyunk csak együtt, és eleinte végig tudott nézni egy filmet, de pár hete már mindegyiken elalszik. Már moziban is, amit azzal magyaráz, hogy nem tetszett neki a film. Ez engem eléggé frusztrál ez, hiszen mindketten filmrajongók vagyunk. Szeretek egyedül filmet nézni, de pont az lenne a cél, hogy kibeszéljük, kielemezzük -akár menet közben is- a filmeket. Próbálom tolerálni, de nehezen megy. Mit csináljak, hogy ne zavarjon ez? Ignoráljam a közös filmnézéseket?

2021. szept. 1. 10:14
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
100%

Ez még mindig téma?

Szegény nyomorult leány....

2021. szept. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Nem írok semmi reakciót, mert ti úgyis jobban ismeritek a kapcsolatunkat, mint mi magunk. :D
2021. szept. 26. 23:27
 33/37 anonim ***** válasza:
0%

Én megértelek,engem is bosszantana, hisz ez olyan mintha kvázi nem érdekelnéd őt..Az meg hogy moziban is elalszik, elég durva,

az egyáltalán nem normális dolog..

Bizony az oltásnak is lehet ilyen mellékhatása, de ha valami

rosszat mersz mondani, itt mindjárt oltásellenesnek titulál

a sok agymosott,csak azért mert ők is be vannak oltva..... :-)

2021. szept. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 A kérdező kommentje:

Őt is zavarja, és persze, hogy érdeklik a filmek! De mostanában már keveset alszik el filmen (legalábbis úgy tűnik). Bár, mostanában kevés filmet is néztünk együtt, így meg könnyű! :D Van, hogy hajnalig beszélgetünk telefonon, mondta is, hogy simán fent van, nem alszik be.


Átrágtam én magamban ezt a témát sokszor: korán kel, evidens, hogy fáradt, és nőknél gyakori, hogy a ffi mellett biztonságérzete van, ettől elalszik.


Nagyon remélem, hogy nem az oltásnak a mellékhatása, de az is lehet. Vállalom, hogy oltásellenes vagyok, de erről most nem nyitok diskurzust. :-)

2021. szept. 28. 09:43
 35/37 anonim ***** válasza:
100%

Mi a napokban néztük meg a Mátrixot - szégyellem, de sose láttam korábban.


Baromi jó film, nagyon tetszett, mégis bealudtam egy kicsit közben (bunyójelenetnél, így nem maradtam le egy fontos kulcsjelenetről sem), plusz a végén már nagyon kellett figyelnem, hogy be ne aludjak. Másnap újra is pörgettük a Netflixen, hogy biztos megvan-e minden :D


Tegnap meg elkezdtük a második részt, de annyira kókadoztam, hogy csak a harmadánál tartunk.


Nem direkt csináltam, egyszerűen könnyen bealszom este, pláne mellette - biztonságban érzem magam.


Megfigyeltem azt is, hogy van egy bizonyos póz, amiben garantáltan bealszom.

2021. szept. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
100%

"Nem írok semmi reakciót, mert ti úgyis jobban ismeritek a kapcsolatunkat, mint mi magunk. :D"

Ha ez így lenne, akkor ezt vele beszélnéd meg, és nem ide írnád ki tanácsokat várva. :))

2021. szept. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 A kérdező kommentje:
Bármilyen kérdésre kommetelek itt a gyakorin, nem szoktam jobban ismerni senkit, senki kapcsolatát, mint ők. De itt sok a "nagyon okos" ember, ezért járok ide. :D
2021. szept. 28. 10:46
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!