Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyszeri fizikai bántalmazás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszeri fizikai bántalmazás belefér egy kapcsolatba?

Figyelt kérdés

Eddigi hat közös évünk alatt alig veszekedtünk.

Mostanában viszont feszültebb volt a kapcsolatunk. Alapból barátságos, közvetlen vagyok, és élvezem, ha tetszem a férfiaknak. Ez csak flört, megcsalás soha nem volt, szeretem a vőlegényemet. Nem szokott féltékeny lenni, de nemrég túlzottan adtam a lovat egy másik férfi alá, ami rosszulesett neki.

Pár nappal ezt követően kicsit többet ivott, vitatkoztunk, és elkezdte sorolni a hibáimat (keveset takarítok stb.). Nem mondott igazán csúnyákat, de egyszerűen nem hagyta abba. Annyira felhúzott, hogy ráborítottam a kezemben lévő bögre teát, ami beterítette őt és a konyhaszekrényt.

Egy széken ültem, ő hátrarántott a hajamnál fogva, felborultam a székkel együtt, ő pedig ütni kezdte a hátamat és a fejemet. Nem erősen, és viszonylag hamar abbahagyta, de meglepődtem. Aztán a hajamat és a ruhámat rángatta, hogy álljak fel. Üvöltve el akart zavarni a lakásból az éjszaka közepén (csak ő fizeti az albérletet, én még tanulok, a családom és a barátaim nem laknak a városban). Végül összepakoltam minden nála levő cuccomat, és mivel ekkor már nem jártak a vonatok, maradhattam a lakásban az első vonatig.

Hajnalban felkelt és bocsánatot kért, azt mondta, szeretné rendezni a kapcsolatunkat.

Ottmaradtam, adtam neki még egy esélyt. Szinte nem ismerek magunkra. Nektek ez beleférne?


2021. szept. 1. 17:16
A kérdező szavazást indított:
Egyszer megbocsátható, mindketten hibáztunk.
Nem megbocsátható. A fizikai erőszak semmilyen körülmények között sem elfogadható.
77 szavazat
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
100%
Én szakítanék. Viszont az se normális, hogy össze-visszaflörtölsz másokkal.
2021. szept. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ez nem fasza.
2021. szept. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
100%

Semmiféleképpen nem megbocsátható, és nem normális. Az önvédelmen vagy mások megvédésén kívül nincs erre elfogadható indok. Biztos kivágnám ezek után.


Viszont, ne haragudj, de a te viselkedésed is gusztustalan. Nem érdemeltél verést miatta, de flörtölgetsz másokkal, aztán még te borítasz teát a párodra... Legalább forró volt, hogy az is fizikai bántalmazás legyen? Szóval azért te is nézzél jó mélyen magadba, mert nem vagy ártatlan.

2021. szept. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem férne bele, bár mondjuk a teával pofánöntés sem, az is egy elég proli szint.
2021. szept. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
100%

Nem, egyáltalán nem megbocsátható, viszont a te viselkedésed se volt normális.

Hagyd ott, nincs garancia rá, hogy máskor ne fordulna elő még egyszer.

2021. szept. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 A kérdező kommentje:
Nem volt forró a tea, a felét már megittam addigra.
2021. szept. 1. 17:24
 7/42 anonim ***** válasza:
96%
Te se vagy jobb nála, legyetek csak boldogok együtt, addig se mentek normális emberek közelébe.
2021. szept. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
79%
Nincs az az indok, amiért egy ember bántalmazhat valakit. Ha neki nem tetszett, hogy szeretsz ribisen viselkedni akkor simán dobnia kellett volna.
2021. szept. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
94%
Ha valaki leönt, ellök magától vagy erősebben megfogja a karom vita köben, az nagyjából a legfelső határa annak, amiért még nem baszom ki az illetőt azonnal, de már komoly dolgokat kell ahhoz tennie, hogy szóra vagy szeretetre méltassam. Ennél több, főleg az ütés, megrángatás és kidobás azonnali búcsú a szememben.
2021. szept. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
98%
Nincs olyan, hogy egyszeri, csak olyan, hogy első.
2021. szept. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!