Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyszeri fizikai bántalmazás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszeri fizikai bántalmazás belefér egy kapcsolatba?

Figyelt kérdés

Eddigi hat közös évünk alatt alig veszekedtünk.

Mostanában viszont feszültebb volt a kapcsolatunk. Alapból barátságos, közvetlen vagyok, és élvezem, ha tetszem a férfiaknak. Ez csak flört, megcsalás soha nem volt, szeretem a vőlegényemet. Nem szokott féltékeny lenni, de nemrég túlzottan adtam a lovat egy másik férfi alá, ami rosszulesett neki.

Pár nappal ezt követően kicsit többet ivott, vitatkoztunk, és elkezdte sorolni a hibáimat (keveset takarítok stb.). Nem mondott igazán csúnyákat, de egyszerűen nem hagyta abba. Annyira felhúzott, hogy ráborítottam a kezemben lévő bögre teát, ami beterítette őt és a konyhaszekrényt.

Egy széken ültem, ő hátrarántott a hajamnál fogva, felborultam a székkel együtt, ő pedig ütni kezdte a hátamat és a fejemet. Nem erősen, és viszonylag hamar abbahagyta, de meglepődtem. Aztán a hajamat és a ruhámat rángatta, hogy álljak fel. Üvöltve el akart zavarni a lakásból az éjszaka közepén (csak ő fizeti az albérletet, én még tanulok, a családom és a barátaim nem laknak a városban). Végül összepakoltam minden nála levő cuccomat, és mivel ekkor már nem jártak a vonatok, maradhattam a lakásban az első vonatig.

Hajnalban felkelt és bocsánatot kért, azt mondta, szeretné rendezni a kapcsolatunkat.

Ottmaradtam, adtam neki még egy esélyt. Szinte nem ismerek magunkra. Nektek ez beleférne?


2021. szept. 1. 17:16
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
86%
Én már rég szakítottam volna. Veled.
2021. szept. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 A kérdező kommentje:

Főleg arra lennék kíváncsi, hogy más párokkal történt-e hasonló, mert zárt ajtók mögé nem látok. Az ismerőseimet nyilván szégyellem megkérdezni erről, és senki nem szívesen teregeti ki a szennyest.

Amíg meg nem történt, addig én is azt hittem, hogy nem fér bele.

2021. szept. 1. 17:34
 13/42 anonim ***** válasza:
32%
Normalis esetben magadtol leleptel volna az elso vonattal. Ha nem tetszik neki, hogy flortolsz masokkal (amit egy rakas felnott ember csinal amugy, mindenfele hatso szandek nelkul), akkor szakitson. Utni, verni alpari szint. Kesobb is meg fog verni.
2021. szept. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
59%
Én nem tudnám többé biztonságban érezni olyan mellett aki megtámadott - ki tudja legközelebb nem-e öl meg álmomban vagy mérgezi meg a teámat/tejemet/kajámat?
2021. szept. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
91%
Nem, nem történt ilyen velünk a 6 év alatt. Bár én nem flörtölgetek másokkal, és nem öntöm arcon a másikat. Ettől függetlenül nem érdemelted meg, de ahogy korábban is írták, a te viselkedésed is borzalmas, mindkettőtöknek lenne min gondolkodni. És az is biztos, hogy nem hoztok ki semmi jót egymásból.
2021. szept. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
85%

10 év párkapcsolata alapján írok most. Nem normális az, hogy a párod mellett flörtölsz másokkal, tudom hogy sokan csinálják, de a szememben akkor is elfogadhatatlan. Ittas embert nem provokalunk; amikor láttad, hogy ingerült és rád zúdítja a sérelmeit, hagynod kellett volna, és reggel, mikor kijozanodik, megbeszélni.

27N

2021. szept. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
85%
Volt hasonló eset,meg is bocsátottam,és bizony most bántalmazó kapcsolatban élek.Vannak jobb meg rosszabb időszakok.
2021. szept. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
90%
Nem férne bele nyilván, de az sem, amit te csinálsz. Csodálkozom is hogy még nem vágott ki eddig. Szóval mindketten hibásak vagytok.
2021. szept. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
92%

#12

Ilyen nem volt.

Egyrészt, nem szoktam olyan viselkedést tanusítani, amivel megalázom a párom élvezetből, mint amilyen a flört is. Sok hibám van, sok dologban lusta és nem túl nőies vagyok, de az nálam szent, hogy ha kapcsolatban élek, mindenki másnak ellenállok.


Másrészt, ha valaki nem akad le rólam és csak mondja és mondja és provokál, nem teát borogatok, hanem üvöltök egy sort végső elkeseredésemben és rávágom az ajtót legfeljebb, hogy elvonuljak sétálni vagy a szomszéd szobába, ahova nem engedem be, amíg le nem áll.


Harmadrészt, ha engem öntenének le, valószínűleg ultimátumot adnék, hogy a következő ilyennél repül ha nem állít magán. Ez nem olyan végzetes bűn, mint megütni valakit, de épp elég "kedves" gesztus ahhoz, hogy a következő fizikai lépésnél ne is gondolkodjak azon, hogy a másik takarodjon-e vagy sem. Főleg, ha nem tanusít semmiféle megbánást és nem marja a pofáját a bűntudat, amiért bántott. És ez igaz a szavakra is, pl a lek*rvázást sem nézem el második dobásra.

2021. szept. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 A kérdező kommentje:

A flörtölésben addig megyek el, amire még én is legyintenék, ha a párom csinálná. Szeretem őt, vele is folyamatosan flörtölök, nem csaltam meg soha, és nem is tervezem. Akkor kicsit túlkaptam, de megbeszéltük, és megbocsátott.

Mostanában mind a kettőnk lehangolt volt. Félig távkapcsolatban élünk, nagy a nyomás rajta a munkahelyén. Nekem is stresszes mostanában az életem. Néhány hete egy ismeretlen megfogdosott, majdnem megerőszakolt az utcán. Amiatt esett külön rosszul, hogy ki akart rakni az utcára a veszekedéskor. Azt érzem, hogy míg eddig az húzta ki a másikat a gödörből, aki épp jobban volt, most egyre mélyebbre ástuk magunkat, és csak gyűlt a feszültség. Csalódott vagyok, hogy eddig jutottunk, de szeretem őt, és tudom, hogy ő is engem. Soha nem volt egy agresszív állat, főleg nem irányomba. Szeretném, ha megint támogatni tudnánk egymást.

2021. szept. 1. 18:24
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!