Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez miatt nem fog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez miatt nem fog elhagyni a pasim, ugye?

Figyelt kérdés

4 hónapja vagyunk együtt a párommal. Ő nagyon jó pasi izmos, kocka has stb. Én mikor megismerkedtünk elkezdtem fogyózni mert egy 10kg mal több voltam nála. Kicsit erősebb testalkatú széles vállú vagyok, kicsi cicikkel.Fogytam is kb 5-t, sose mondta ki konkrétan hogy kövér vagyok de biztatott ha akarok foggyak.

Szeret, meg szépnek tart. Viszont pl a körmöm sose tetszik neki, meg most a hajam levágattam mert a sok hajvasalás festés kikészítette és azt mondta nem tetszik neki annyira mert kövérít, nem előnyös. Nekem ez szarul esett ezen kicsit össze is vesztünk, és félek hogy kiszeret belőlem. Azt mondta dehogyis de én picit tartok ettől. Szerintetek?


2021. szept. 2. 00:21
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
94%
Ha a hajad miatt kiszeret belőled, akkor sosem szeretett igazán.
2021. szept. 2. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Aki azt írta hogy a rövidhaj kövérít, az mégis mire alapozza?

Semmivel sem kövérít jobban mint a hosszú,de mindegy.

Inkább az a lényeg hogy jól legyen vágva, és ápolt legyen,ami a

a hosszúra is ugyanígy igaz.

2021. szept. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
29%
Nem a pasi felszínes hanem a csajszi képzel be nem létező dolgokat inkább. Nem fog kiszeretni belőled de azért ha azt mondja, hogy ez vagy az nem előnyös akkor talán miattad mondja nem önzőségből. Kommentszekcióban mennyi frusztrált pcsa van jó ég :D
2021. szept. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
mert te aztán nem vagy frusztrált, hogy elhordasz random embereket mindeféle p*csának, csak mert nem tetszik a véleményük....
2021. szept. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 BeefEater ***** válasza:
94%

Azért nem mindegy, hogy hogy mondta. Nagy különbség van aközött, hogy megkérdezed, hogy milyen lett az új hajad, ő meg őszintén elmondta amit gondol. Szerintem alap az őszinteség egy kapcsolatban, ebben semmi problémát nem látok.


Ha viszont azt mondta, hogy nem tetszik neki és ezért te változtatsd meg, az már baj. Azért egy hajviselet (pláne köröm) nagyon messze van attól, hogy így már ne tetszél neki.

2021. szept. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!