Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nekem is ott kellene lennem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem is ott kellene lennem az esküvőn?

Figyelt kérdés
Barátnőm húgának most lesz az esküvője. Mi 7éve vagyunk együtt, de sajnos gondok vannak közöttünk és kissé elhidegultunk. Viszont ezekről a gondokról csak ketten tudunk úgy teljesen. Én tépelődök hogy szakítás legyen vagy adjak még esélyt.. viszont így illő ott lennem az esküvőn hogy nem jó köztünk a kapcsolat és szakításon gondolkodok?
2021. szept. 3. 07:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
Ha már visszajeleztetek, akkor menjetek. Szegény csaj menjen egyedül? Aztán utána döntsd el, hogy mi legyen, hogyan tovább.
2021. szept. 3. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%

Onnantól, hogy te nem mész, legalább teljesen egyértelmű lesz mindenkinek, hogy xar van a palacsintában. Nem kell tovább színészkedni mindenki előtt.

Illetve ez talán lenne végre akkora megaláztatás a csajodnak, hogy ki tudja mondani, hogy vége.

Szóval ja, maradj otthon.

2021. szept. 3. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
2es nincs színészkedés senki előtt mivel nagyon ritkán találkozok a családjával
2021. szept. 3. 07:30
 4/13 Noren1989 ***** válasza:
92%
Szerintem szakíts még most, aztàn pasizhat az esküvőn búfelejtőkkel.
2021. szept. 3. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem szakitanotok kellene. 7 éve együtt vagytok és semmi elköteleződés nincs köztetek - valami gond van. Lehet hogy épp veled.

Szerintem szépen beszéld meg vele, az esküvőre ne menj, az úgyis mindig komplikált egy nőnek ha a húga előbb megy férjhez.

2021. szept. 3. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
30%
Èdes újra ó Istenem... Múltkor m3g az3rt nem akartál menni, mert nemrèg halt meg a nagymamád.
2021. szept. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
67%

A saját esküvőmre hívtam meg egy párt, akik már szakítottak.

Nem akarták, hogy velük foglalkozzunk, ezért eljöttek párként. Hát, biztos nagy élmény lehetett nekik.


A válásom előtt megbeszéltük a párommal, hogy a Karácsonyt még letudjuk párként, aztán elmondjuk a szüleinknek. Pár nappal korábban a párom elmondta a szüleinek, hogy válni fogunk. Külön karácsonyoztunk.

2021. szept. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
63%
Én nem mennék
2021. szept. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
62%

Amíg együtt vagytok "hivatalosan", addig igenis illik ott lenned. 7 éve vagytok egy pár, hülyén venné ki magát, ha a leendő sógornőd meghívását elutasítod. Bunkóság. Főleg pár nappal előtte, mikor már régóta tudod, hogy kínos lesz.

Menj el. Megérdemled, hogy végigszenvedd. Múltkor is kérdezted, mindenki írta, hogy előbb szakíts, az esküvőre kiheveri. Nem tetted.

Most abból választhatsz, hogy a házasodókkal szemben bunkó leszel, vagy sem. Ez nem rólad meg a csajodról szól.

2021. szept. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
39%
9 azert ezt kicsit tulgondoltad. Egyrészt nem sógornője másrészt az ő élete elsősorban de, róla és a csajarol szól nem a hazasulokrol, akik valószínűleg letojjak hogy a kérdező megy e, és amúgy is minek hogy egy hónap múlva nézzék a kepeken ??
2021. szept. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!