Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az jelenthet vmit ha támadásna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az jelenthet vmit ha támadásnak vesz mindenféle ártatlan kérdést pl kivel beszéltél?

Figyelt kérdés

Nem ertem a kirohanásait.

Olyanokat állit hogy en minden percérol el akarnám számoltatni meg ilyenek.


Belolem viszont szimpla egyszeru erdeklődésként jön, es meglepnek ezek a kirohanások, a hirtelen düh meg kiakadásai.


Pp.legutobb vele beszeltem telon mikozben valaki massal is beszelt. Kerdeztem tök spontan hogy ki az. Erre joformán elkezdett velem orditani, hogy csak vmi parkolas miatt beszelt valakivel hogy ne álljon már a nyakára vagy ilyesmi.


Olyan mintha azt akarná rámolvasni hogy en elszámoltatom, számonkerem meg ilyenek. Mintha találni akarna valami random indokot kritizálni...

Vagy mi lehet ezek mögött hogy a semmit is felfujja, beállitja feltekenységnek es leb.sz folyton?



#alaptalan vádak lecseszés
2021. szept. 3. 12:48
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:

Ja es orditotta tovabb hogy miert kenyszeritem en magyarazkodasokra.


😳?

Ez mi?

2021. szept. 3. 12:49
 2/24 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem vaj van a füle mögött. Nekem akkor reagált igy az exem.
2021. szept. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
47%
Automatikusan elkérném a mobilját, ha arra is így hisztizik, mehetne Isten hírével
2021. szept. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Mindenesetre most letettem neki hogy maskor beszeljunk mert latom ma nincs jo napja(olyan idegbetegnek tűnt..)


Csak azert fura..

2021. szept. 3. 12:53
 5/24 anonim ***** válasza:
69%
Án meg automatikusan dobnám ki azt, aki elkér mobilt, jelszót, akármit. Dedós szint.
2021. szept. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Vagy titkol valamit és vaj van a füle mögött, vagy pedig korábban nagyon kontrolláló személlyel volt dolga (akár szülő, akár ex, akár toxikus régi barát személyében) ami miatt még mindig traumatizált és ezért reagálja túl.
2021. szept. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Vagy idegbeteg, vagy sunyi és van titkolnivalója, vagy nem szeret és idegesítik a kérdéseid.
2021. szept. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Aki megcsalna az töröl is. En meg igy vagyok vele, hogy full felesleges mobilokat nézegetni. Nem hulye.


Csak komolyan mostanában teljesen erre jatszik rá hogy lecseszhessen.

Feltunt reggel is hogy jelezte hogy 1-2 oraig nem lesz elerheto irtam rendben. Es ennyi.


Aztan jelezte hogy lemondott egy csajjal egy gyogytornat. Itt kerdeztem hogy miert. Itt már kezdte azt hogy en elszamoltatom meg magyarazkosnia kell...


Mostanaban ezt játsza velem hogy mintha "műbalhézna"

2021. szept. 3. 13:03
 9/24 A kérdező kommentje:
6.nincs elozmény. Mostanában lett ilyen de sorozatosan feszül.
2021. szept. 3. 13:04
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Hisztis pcsa...egy egyszerű érdeklődésben mi az elszámoltatás? Hagyd ott a francba.
2021. szept. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!