Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok. De van felesége??!

Figyelt kérdés

egy éve ismertem meg ezt a férfit. egy jólmenő üzletember.

teljesen belehabarodtam, viszont van felesége, és két kamasz lánya. teljesen úgy érzem, hogy ő is viszonozza az érzéseim, és nem csak a szexért van velem. mégis mit tehetnék? nem tudok parancsolni az érzéseimnek. már lassan egy hete nem láttam, és olyan mintha egy darabot téptek volna ki belőlem. tudom, hogy mennyire nem fair, amit csinálok. tudom, hogy gondolnom kellene a gyermekeire,

de perpillanat engem csak ő érdekel. a közös jövőnk, a sok közös utazás és nyaralás, az ő tökéletes személye. azt mondta, hogy otthagyná értem a családját, ez egy borozgatós, romantikus éjszakán történt. nem hittem neki, tudom hogy mennyit jelentenek neki a lányai. a feleségével már régóta megromlott a viszonya, nem is szeretkeznek már. azt mondta az első közösülésünk alkalmával, hogy rengeteg éve nem szexelt ilyen jót.

mégis mit tehetnék? megfojtva érzem magam. már hónapok óta várom, hogy lépjen, hogy elmondja a feleségének ezt. de nem mondja. mondjam el én? eléggé elborult aggyal meg tudnám tenni.



#megcsalat
2021. aug. 3. 14:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%
Dunát lehet rekeszteni az ilyen kérdésekkel, csak olvass vissza. A többség úgyis azt mondja, ami a valóság, hogy a pasi nem fogja otthagyni a családját, mert ez nagyon ritkán történik meg, csak d*gni akarnak stb. És általában tényleg ez a helyzet. A gyerekeire nem neked kell gondolnod, hanem neki. Ha pár hónap alatt nincs látható jele tettekben annak, hogy válni fog, akkor később sem fog, nem érdemes várni rá. Neked el kellene őt felejtened, ő meg majd megkeresi az utódodat, hidd el, elég hamar. Sajnos ez ilyen helyzet, voltam már résztvevője hasonlónak, nem éri meg.
2021. aug. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyhete nem láttad, láthatod, ha épp nem akar egy jót szexelni, nem vagy olyan fontos.
2021. aug. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Felesleges neked elmondani, azzal nem fogsz a pasihoz közelebb kerülni, csak jobban elzltaszítod magadtól. Nem fog elválni sosem, hiába mondja.
2021. aug. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne te mond el, maximum adjál neki ultimátumot, de ez a kapálózás nagyon szánalmas.
2021. aug. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%

borozgatás után mondta meg szex után, az alkohol és a hormonok dolgoztak benne.

egyértelműen csak egy ürítőzsák vagy neki, és buta vagy, h. hagyod magad kihasználni.

ha borítod a bilit, a nő nem hiszem, h. válni fog, neki ez kényelmes.


a férfi eltartja, a kapcsolatukkal már régóta nem törődik.


nem hiszem, h. miattad válni fog, mert olcsón adtad magad

ott kezdődik, h. én nem feküdnék le senkivel, amíg az illető nem szabad ember.


és akkor vagy tisztelne innentől fogva, és elválna, vagy kiderülne, h. csak szexre kelletem volna.


nem vagy elég okos, az a baj...

2021. aug. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

"feleségével már régóta megromlott a viszonya, nem is szeretkeznek már. azt mondta az első közösülésünk alkalmával, hogy rengeteg éve nem szexelt ilyen jót."

Megszokott, lejárt lemez ez a szöveg már a nős pasiktól. Mégis még mindig van, aki beveszi. Most éppen te.

Nős pasasok felé nem érdemes komolyabb érzelmeket táplálni. Sok esetben sehová sem vezetnek.

Az ilyen pasikkal való hempergés csak annak való, aki képes érzelmileg elhatárolódni tőlük, és csak a szexet akarja velük.

A helyedben nem várnék a semmire. Nagyon úgy tűnik, hogy ez semmi más csak szex, amit megfűszerez egy kis érzelemmel, ami valójában csak arra szolgál, hogy egy ideig még ne kelljen más puncit keresnie. Keress egyedülálló férfit inkább. Ott több esélyed lesz a viszonzásra. Ezt meg majd kis idő múlva kihevered.

2021. aug. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy jobb veled a szex, hiszen alig varod mar, hogy megadja neked, amit akarsz. A felesege meg valoszinuleg, ha aktivkodik is, inkabb kotelezo jelleggel tudja le a menetet. Mert errol is hazudni szokott az osszes mgcsalo, mert minden mas esetben mar koptatnak is le oket. Nem a te kezedben van a sorsod, o meg nagyon is jol megvan a hazassagaban, akarmit is allit rola. Ideje lenne felismerned ebben a kapcsolatban a szereped. Az pedig az, hogy legyen nedves es csinalj meg neki mindent. Nem tobb.
2021. aug. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

"közös jövőnk, a sok közös utazás és nyaralás..."


Na...ha ilyen lesz is, ami nem valószínű, akkor se sokáig. Majd jön egy új, aki a helyedbe lép.

Fel kéne nőni

2021. aug. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
73%
Ezt a kerdest egy fiatal fiu irta. Nincs az a no, aki kozosulne, mikor finoman fogalmaz, es ez egy aranyasos, pofaraesos peldamese akar lenni, hogy jol nekiessunk a kerdezonek.
2021. aug. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
83%

Mindig ugyanaz a sztori...és mindig lesznek olyan hülyék, akik benyalják.


Tipikus elhanyagolt férj/feleség, akit otthon csak bántanak és nem kap szexet, ezért járnak félredugni. És mindegyik otthagyná a családját az épp aktuális kapcsolatáért, de valamiért soha egyik sem teszi meg.

2021. aug. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!